اتریش: عبور از بحران کرونا زمانبر خواهد بود

به گزارش تور ایران، صدر اعظم اتریش در سخنانی ضمن قدردانی از مردم کشورش در اجرای محدودیت های اعمال شده برای مقابله با کرونا بازگشت به دوران نرمال پسا کرونا را نیازمند گذر زمانی طولانی دانست.

اتریش: عبور از بحران کرونا زمانبر خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سباستین کورس، صدر اعظم اتریش در تبادل نظریی با روزنامه اتریشی کرونه سایتونگ، بر اهمیت اقدامات در دستور کار قرار گرفته برای مبارزه با شیوع کرونا تاکید نموده و در این راستا به اعمال محدودیت ها در عبور و مرور، بستن مدارس و بعضی محدودیت های دیگر اشاره نمود.

وی همچنین از شهفرایندان اتریشی قدردانی کرد که در راستای انجام این اقدامات نقش خود را به خوبی ایفا می نمایند.

وی تاکید نمود که اعمال سخت ترین محدودیت ها در صورت پایبند نبودن مردم به آن ها هیچ فایده ای ندارد. وی مشارکت مردم را بیش از حد انتظار دانسته و خواهان ادامه همکاری مردم شد چرا که به زعم وی با یک و یا دو روز نتیجه ای به دست نخواهد آمد.

وی در پیش دریافت محدودیت هایی مانند لغو سفرها و تعطیلی مدارس و فروشگاه ها را مهم دانست تا بتوان شمار مبتلایان به این ویروس را کاهش داد.

صدر اعظم اتریش همچنین تاکید نمود که به اعتقاد کارشناسان 25 درصد مناسبات اجتماعی کمتر می تواند منجر به کاهش 50 درصدی سرایت گردد. به این ترتیب بعد از یک هفته فرایند شیوع این بیماری در جهت دیگری قرار خواهد گرفت.

وی بازگشت به دوران نرمال زندگی را نیازمند گذشت زمانی طولانی دانسته و گفت: حداقل 4 هفته بچه ها نخواهند توانست به مدرسه بفرایند.

صدر اعظم اتریش در بخش دیگری از این تبادل نظر توضیح داد که این ویروس همچنین می تواند منجر به تاثیرات باور نکردنی مالی گردد. به همین دلیل باید همه اقدامات برای حمایت از شرکت ها و مشاغل انجام گردد.

کورس تاکید نمود که اثرات این بیماری همه گیر ماه ها ما را درگیر خود خواهد نمود. این ویروس جهانی سازی را هم زیر سوال قرار خواهد داد.

وی در بخش دیگری از این تبادل نظر همچنین به انسجام اتحادیه اروپا در دوران بحران انتقاد وارد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1036

به "اتریش: عبور از بحران کرونا زمانبر خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتریش: عبور از بحران کرونا زمانبر خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید