اصغری: توزیع تخم مرغ با قیمت شانه ای 34000 تومان شروع شد

به گزارش تور ایران، مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن از آغاز عرضه تخم مرغ شانه ای با قیمت 33 تا 34 هزار تومان و بسته بندی شده با نرخ 36 هزار تومان در مجاری توزیع خبر داد.

اصغری: توزیع تخم مرغ با قیمت شانه ای 34000 تومان شروع شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، هدایت الله اصغری گفت: در حال حاضر به مقدار مورد نیاز بازار تهران و شهرستان ها از طریق مجاری توزیع همچون میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای، تخم مرغ فله با قیمت شانه ای 33 تا 34 هزار تومان و بسته بندی شده با قیمت 36 هزار تومان عرضه می شود.

وی ادامه داد: این عرضه با قیمت مصوب تا به ثبات رسیدن قیمت محصول ادامه می یابد و انتظار می رود ظرف دو هفته قیمت این محصول در بازار به تعادل برسد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گفت: در حال حاضر در تمام استان ها بر اساس اعلام نیاز تخم مرغ با قیمت مصوب در حال عرضه است و سعی می شود برای به تعادل رسیدن بازار از سه هزار تن نیاز روزانه کشور 70 تا 80 درصد با قیمت مصوب از طریق شبکه توزیع تعریف شده به دست مصرف کنندگان برسد.

اصغری اضافه کرد: قیمت فعلی تخم مرغ در بازار مورد تأیید نیست و این قیمت ناشی از فعالیت واسطه ها در این عرصه است که با عرضه گسترده محصول تخم مرغ در بازار امید می رود که هر چه سریع تر ثبات قیمتی ایجاد شود.

وی گفت: در حال حاضر نیاز خرده فروشی ها هم از طریق اتحادیه اصناف در حال تأمین است و این آمادگی وجود دارد که در صورت اعلام نیاز تخم مرغ با قیمت مصوب از طریق اصناف در اختیار خرده فروشی ها قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1586

به "اصغری: توزیع تخم مرغ با قیمت شانه ای 34000 تومان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصغری: توزیع تخم مرغ با قیمت شانه ای 34000 تومان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید