امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای همه ، کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند باید تغییر شرایط دهند

به گزارش تور ایران، مدیر برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به امکان فروش 60 درصد سهام عدالت از این هفته گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند نیز می توانند در سامانه تغییر شرایط دهند و سهام خود را بفروشند.

امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای همه ، کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند باید تغییر شرایط دهند

به گزارش گروه مالی تور ایران، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به آزادسازی سهام عدالت از اردیبهشت گفت: این هفته 30 درصد بعدی سبد سهام عدالت قابل معامله است.

سید محمدجواد فرهانیان اضافه کرد: در دور گذشته به دلیل آماده نبودن زیرساخت ها مردم به بانک ها و کارگزاری ها مراجعه می کردند و در این مرحله، مراجعه به بانک ها وجود دارد اما بانک ها از درگاه کارگزاری خود اقدام به فروش می نمایند.

وی گفت: فروش سبد سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد.

فرهانیان اضافه کرد: کسانی که روش مستقیم را برای دسترسی به سبد سهام خود انتخاب نموده و به کارگزاری های بازار سرمایه معرفی شده اند ممکن است به حساب بعضی از آنها پول سهام واریز نشده باشد زیرا همه سفارش ها تکمیل نشد و ناهماهنگی بین بازار پول و سرمایه رخ داد.

وی با بیان اینکه اکنون این ناهماهنگی برطرف شده است گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده و سهامشان را نفروخته اند اما اکنون به فروش آن احتیاج دارند می توانند در سامانه تغییر شرایط دهند و سهام خود را بفروشند.

فرهانیان اضافه کرد: هفته آینده بانک ها زیرساخت هایشان برای قبول سهام عدالت به عنوان وثیقه کارت های اعتباری آماده می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1308

به "امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای همه ، کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند باید تغییر شرایط دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای همه ، کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند باید تغییر شرایط دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید