برای پیشگیری از کرونا مرغ را در خانه خرد کنید

به گزارش تور ایران، خبرنگاران/البرز رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی کرج گفت: بهتر است شهروندان مرغ را به صورت بسته بندی خریداری و در منزل با ابزار آلات ضدعفونی شده خرد نمایند.

برای پیشگیری از کرونا مرغ را در خانه خرد کنید

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

کاظم حاج محمدی در گفت و گو با تور ایران در مورد ممنوعیت خرد کردن مرغ در مرغ فروشی های کرج برای پیشگیری از شیوع کرونا، گفت: هنوز به طور رسمی خرد و تمیز کردن مرغ در واحدهای صنفی ممنوع نشده است اما واحدهای صنفی خود این درخواست را از مردم می نمایند تا مرغ را با بسته بندی خریداری و در منزل آن را خرد نمایند.

وی در ادامه اضافه نمود: هر چند که ابزار و سطح مورد تماس ضدعفونی و استریل می گردد اما بهتر است شهروندان مرغ را به صورت بسته بندی خریداری و در منزل با ابزار آلات ضدعفونی شده خرد نمایند.

حاج محمدی در ادامه اظهار کرد: اکثریت واحدهای صنفی خود برای جلوگیری از شیوع کرونا از دستکش استفاده و از خرد کردن خودداری می نمایند اما باز هم بعضی شهروندان اصرار به خرد کردن در واحد صنفی را دارند.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی در خاتمه گفت: البته پیگیر آن هستیم که به وسیله نظام پزشکی و ارسال پیامک و اطلاعیه ها به شهروندان و واحدهای صنفی از این کار جلوگیری کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 895

به "برای پیشگیری از کرونا مرغ را در خانه خرد کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای پیشگیری از کرونا مرغ را در خانه خرد کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید