تکلیف ته لنجی در جلسه با وزیر کشور معین می گردد

به گزارش تور ایران، نماینده مردم بوشهر با تأکید بر توجه به مشاغل مردم ساحل نشین استان گفت: اگر معیشت و شغل مردم با یک بخشنامه دست خوش تغییر عمده و در واقع تعطیل گردد، شیوه نادرستی است که باید مجریان و تصمیم گیران درباره این شیوه ها تجدید نظر نمایند.

تکلیف ته لنجی در جلسه با وزیر کشور معین می گردد

با ما همراه باشید و درباره جاذبه های کانادا بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از فارس، عبدالکریم جمیری در جمع دهیاران شهرستان گناوه با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای دشت کربلا و با تأکید بر توجه به شغل ساحل نشینان استان بوشهر اظهار کرد: امرمعاش بیشتر مردم ساحل نشین استان بوشهر به وسیله دریا و دریانوردی است که تسهیل در فعالیت این سخت کوشان جنوبی لازم است. شغل ملوانی در تجارت دریایی را یکی از مشاغل مهم مردم ساحل نشین استان بوشهر دانست و اعلام کرد: در این راستا ته لنجی موردتوجه مردم این دیار است که باید برای رونق دوباره زندگی مردم ساحل نشین، نگاه ها به موضوع ملوانی و ته لنجی تغییر یابد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اعلام کرد: در نشست با وزیر کشور، ابعاد مختلف موضوعات مربوط به کالای ملوانی آنالیز شد اضافه کرد: خوشبختانه وزیر کشور همراهی خودشان را با دیدگاه های مطرح شده در خصوص ته لنجی اعلام کرد. مقرر شد تا در جلسه ای که طی روزهای آینده با موضوع وزیر کشور و با حضور تمامی مسئولان مرتبط و تصمیم گیر در موضوع ته لنجی و کالای ملوانی در سطح ملی تشکیل می گردد همین موضوع ها موردتوجه قرار بگیرد تا زندگی ساحل نشینان دوباره رونق یابد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با تأکید بر توجه به پیشگیری از کالای قاچاق اعلام کرد: بارها تأکید شده اگر واقعاً مسئله پیشگیری از قاچاق است، ضمن شفافیت دستورالعمل ها و جامعیت آن، باید برنامه ریزی برای ایجاد شرایط مناسب صورت پذیرد و بعد اقدامات مقتضی به مرحله اجرا درآید زیرا بدون ایجاد زیرساخت نمی گردد زندگی و معیشت و راه ارتزاق بخش قابل توجهی از ساحل نشینان را تعطیل کرد. اگر معیشت و شغل مردم با یک بخش نامه دست خوش تغییرات عمده و درواقع تعطیل گردد شیوه نادرستی است که باید مجریان و تصمیم گیران در خصوص این شیوه ها تجدیدنظر نمایند.

در این نشست در کارگروه های تخصصی فرصت ها و مزیت های روستاها، چالش ها و مسائل آن موردآنالیز نهاده شد و مقرر شد برای جمع بندی و نهایی شدن راهکارها و اولویت گذاری اقدامات و پیگیری ها در جلسات آینده، مبنای کار و آنالیز قرار گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1339

به "تکلیف ته لنجی در جلسه با وزیر کشور معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف ته لنجی در جلسه با وزیر کشور معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید