حدود 900 هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند

به گزارش تور ایران، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه حدود 900 هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند، گفت: این نهاد پیگیر سهام عدالت مددجویانی که به تازگی تحت پوشش قرار گرفته اند، است.

حدود 900 هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند

به گزارش گروه مالی خبرگزاری خبرنگاران، حسین خدرویسی درباره شرایط سهام عدالت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، اظهار کرد: کمیته امداد برای پاسداری از سهام عدالت مددجویان به طور مرتب مشاوره هایی ارائه می دهد تا مددجویان در حفظ سهام شان کوشا باشند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر دارای سهام عدالت هستند، گفت: البته تعدادی از این افراد مددجویانی هستند که طی سنوات گذشته از تحت پوشش کمیته امداد خارج شدند. عده دیگری از مددجویان هستند که به تازگی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند اما سهام عدالت ندارند که تعداد آنها حدود 900 هزار نفر است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه حدود 900 هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند توضیح داد: این نهاد برای این دسته از افراد به مبادی ذی صلاح درخواست داده، زیرا واگذاری سهام عدالت به این افراد که فاقد سهام عدالت هستند در اختیارات دولت و مجلس است.

خدرویسی با بیان اینکه برای سهام عدالت باید منابع آن تأمین و سازو کار قانونی آن نیز تعریف گردد، بیان نمود که کمیته امداد پیگیر سهام عدالت مددجویانی که به تازگی تحت پوشش قرار گرفته اند است، امید است که دولت این موضوع را پیگیری کند تا این دسته از مددجویان نیز صاحب سهام عدالت شوند.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1373

به "حدود 900 هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدود 900 هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید