رئیس فراکسیون ورزش مجلس: کسانی که قرارداد ویلموتس را امضا کردند انگلیسی بلد نبودند، اجازه پرداخت غرامت ویلموتس از بیت المال را نمی دهیم

به گزارش تور ایران، باید متخلفان و کسانی که باعث بروز اشتباهاتی در قرارداد ویلموتس شدند تاوان داده و غرامت را پرداخت نمایند. نباید این پول از جیب مردم داده گردد. تا زمانی که ما مدافع حقوق مردم هستیم اجازه پرداخت غرامت از جیب مردم و بیت المال را نمی دهیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس: کسانی که قرارداد ویلموتس را امضا کردند انگلیسی بلد نبودند، اجازه پرداخت غرامت ویلموتس از بیت المال را نمی دهیم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که به هیچ عنوان مجلس اجازه نخواهد داد غرامت قرارداد ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی از بیت المال پرداخت گردد و این بر گردن متخلفان است.

به گزارش ایسنا، محمدمهدی فروردین اظهار کرد: امروز کمیسیون اصل 90 جلسه ای با حضور وزیر ورزش، هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال خواهد داشت تا درباره پرونده ویلموتس و غرامت مشخص شده برای پرداخت آن بحث و آنالیز صورت گیرد. باید موضوع قرارداد شفاف گردد.

وی اضافه نمود: بعضی از اعضای فراکسیون ورزش هم در این جلسه حضور خواهند داشت چون دو کمیسیون فرهنگی و اصل 90 و فراکسیون ورزش همه در راستای شفافیت به این پرونده ورود پیدا کردند و در نهایت نتایج نهایی در اختیار دستگاه قضایی قرار می گیرد، لذا مبنای ما در فراکسیون ورزش این است که اگر جلسه امروز کمیسیون اصل 90 منتج به نتایج مد نظر بود دیگر جلسه ای در فراکسیون ورزش برگزار نمی گردد. در غیر این صورت این فراکسیون بعد از خاتمه تعطیلات جلسات علنی مجلس جهت سرکشی نمایندگان به حوزه های اتنتخابیه نشستی را تشکیل خواهد داد.

رئیس فراکسیون ورزش درباره آخرین اطلاعات از قرارداد ویلموتس گفت: طبق اطلاعات به دست آورده 95 درصد از کسانی که قرارداد ویلموتس را امضا کردند آشنایی به زبان انگلیسی نداشتند یعنی آن ها تنها بنا بر گفته رئیس فدراسیون این قرارداد را امضا کردند. باید واضح پاسخ دهند که آیا قرارداد را خوانده و امضا نموده اند؟ که در این صورت این موضوع جای بحث دارد. اگر قرارداد را نخوانده و امضا نموده اند هم محکوم صددرصد هستند. البته که بعید است آن ها اطلاعی از جزئیات قرارداد داشته باشند چون آن موقع مترجمی حضور نداشته است. آقایان باید در این باره شرح دهند.

فروردین با تأکید بر اینکه نباید غرامت قرارداد ویلموتس از بیت المال پرداخت گردد، گفت: باید متخلفان و کسانی که باعث بروز اشتباهاتی در قرارداد ویلموتس شدند تاوان داده و غرامت را پرداخت نمایند. نباید این پول از جیب مردم داده گردد. تا زمانی که ما مدافع حقوق مردم هستیم اجازه پرداخت غرامت از جیب مردم و بیت المال را نمی دهیم.

وی در خاتمه مجددا تأکید کرد: در شرایط فعلی نباید بیت المال صرف پرداخت اشتباهات افراد گردد. باید متخلفان غرامت را پرداخت نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1320

به "رئیس فراکسیون ورزش مجلس: کسانی که قرارداد ویلموتس را امضا کردند انگلیسی بلد نبودند، اجازه پرداخت غرامت ویلموتس از بیت المال را نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فراکسیون ورزش مجلس: کسانی که قرارداد ویلموتس را امضا کردند انگلیسی بلد نبودند، اجازه پرداخت غرامت ویلموتس از بیت المال را نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید