سخنگوی استقلال: پول بودوروف امروز به حساب جدید او واریز می گردد

به گزارش تور ایران، سخنگوی باشگاه استقلال بیان کرد پس از بسته شدن حساب نیکولای بودوروف، مطالبات او امروز (سه شنبه) به حساب او واریز خواهد شد.

سخنگوی استقلال: پول بودوروف امروز به حساب جدید او واریز می گردد

به گزارش خبرنگاران، حجت نظری درباره مذاکره باشگاه استقلال با امین قاسمی نژاد گفت: طرفداران، همه موضوعات را با آرامش دنبال نمایند و اجازه دهند کار را با آرامش پیش ببریم. باشگاه در این موضوع مُصِر است و مکرراً این مسئله را دنبال نموده ایم. مذاکراتی اجرا شده و با پدیده مکاتبه شده است. موضوع خیلی مهم این است که درون باشگاه پدیده و بر سر مالکیت باشگاه، اختلاف نظر وجود دارد. موضوع این است که اگر قاسمی نژاد به استقلال ملحق گردد که امیدوارم زودتر رخ دهد، بناست چه کسی رضایتنامه او را امضا کند.

وی با بیان اینکه مددی مکلف شده که موضوع را از فدراسیون استعلام کند، گفت: هر مرجعی که فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد، موضوع رضایتنامه را به وسیله او دنبال می کنیم. مذاکرات اولیه ما رضایتخش بوده و امیدوارم زمانی که تکلیف اخذ رضایتنامه از پدیده معین شد، بتوانیم کارهای نقل و انتقالاتی قاسمی نژاد را انجام دهیم. باشگاه استقلال در این موضوع کاملاً مصمم و نظر اعضای هیئت مدیره هم مثبت و مساعد است. مدیرعامل، عبدیان و اعضای هیئت مدیره تمام کوشش خود را در این راستا انجام دادند و نامداری پیگیر موضوع است.

سخنگوی باشگاه استقلال با بیان اینکه چالش مالکیت پدیده، مهم ترین چالش استقلال در جذب قاسمی نژاد است، توضیح داد: اگر این موضوع حل گردد، سایر بحث ها دیگر محل چالش نیست. مباحثی درباره مدت و مبلغ قرارداد وجود دارد که خیلی جدی نیست و کوشش می کنیم در عقد قرارداد، منافع باشگاه را تأمین کنیم. گاهی این موضوع با هزینه کمتر و گاهی با جذب بازیکن با مبلغی بالاتر است. به دنبال این هستیم که بازیکن مورد احتیاج کادر فنی و با کیفیت مورد احتیاج به تیم اضافه کنیم.

نظری که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، در پاسخ به این پرسش که باشگاه پرسپولیس برای جذب فرشاد فرجی با چه کسی مذاکره نموده است، بیان نمود: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم و کار بر اساس استعلام مددی از فدراسیون فوتبال روشن می گردد. احراز این موضوع خیلی سخت نیست و این مسئله باعث شده کار به تعویق بیفتد. وگرنه موضوع زودتر پیش می رفت.

وی درخصوص مسدود بودن حساب بودوروف گفت: حساب اعلام شده توسط بودوروف مشکل داشت و با وجود اینکه کل پول را واریز کردیم، برگشت خورد. روز گذشته (دوشنبه) مذاکراتی با این بازیکن و فیفا به وسیله پست الکترونیک انجام شد. او هم حساب جدیدی خاطرنشان کرد، هم فیفا خاطرنشان کرد که چون پول واریز شده و مشکل از حساب بازیکن بوده، پنجره نقل و انتقالاتی را به محض واریز پول و اعلام سوئیفت، باز خواهد شد. امروز پول را واریز خواهیم کرد و پس از آن، پنجره باشگاه استقلال باز می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1680

به "سخنگوی استقلال: پول بودوروف امروز به حساب جدید او واریز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی استقلال: پول بودوروف امروز به حساب جدید او واریز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید