طرح ترافیک اثری بر کرونا ندارد ، دورکاری کارکنان دولت ادامه دارد

به گزارش تور ایران، رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا کلانشهر تهران گفت: در کاری پژوهشی به این نتیجه رسیدیم که اجرا شدن یا نشدن طرح ترافیک هیچ اثری در میزان مبتلایان و بستری های مربوط به بیماری کرونا ندارد.

طرح ترافیک اثری بر کرونا ندارد ، دورکاری کارکنان دولت ادامه دارد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی درباره نتایج تعلیق حدود سه هفته ای طرح ترافیک در تهران اضافه نمود: کاری پژوهشی میان شهرداری تهران و معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی تهران و استانداری صورت گرفت و معین شد که اجرا شدن یا نشدن طرح ترافیک آثار چندانی بر میزان ابتلا و بستری ندارد.

وی گفت: دو عامل به شدت در این موضوع تأثیر دارد که یکی کاهش ظرفیت کارکنان ادارات و استفاده از ظرفیت دورکاری بود که هم روی ترافیک و هم در کاهش مبتلایان و مراجعات اثر مثبتی دارد و عامل دوم استفاده مستمر و بیشتر مردم از ماسک است.

دکتر زالی اضافه نمود: هدف ما از بحث طرح ترافیک مدیریت فراوری سفر در تهران بود که آنالیز سه هفته ای نشان می دهد که تعلیق طرح ترافیک، تغییر چندانی در الگوی استفاده از حمل و نقل عمومی ایجاد نکرد بنابر این با توجه به این که ستاد ملی کرونا هم این تصمیم را موکول نموده بود که پس از گذشته سه هفته کاهش جدی در تعداد سفر ها داشته باشیم، اما چون محقق نشد بنابر این طرح ترافیک از این پس اجرا می گردد و فعلاً تعلیق نخواهد شد.

رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا کلانشهر تهران درباره دورکاری کارکنان دولت هم گفت: فعلاً این طرح ادامه خواهد داشت و یک سوم ظرفیت ادارات می توانند در روز به وسیله دورکاری به مأموریت خود بپردازند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1331

به "طرح ترافیک اثری بر کرونا ندارد ، دورکاری کارکنان دولت ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ترافیک اثری بر کرونا ندارد ، دورکاری کارکنان دولت ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید