مجازات زندان در انتظار قاتل دختر جوان

به گزارش تور ایران، پسر جوان که به اتهام قتل دختر مورد علاقه اش به قصاص محکوم شده بود با جلب رضایت اولیای دم از اعدام رهایی یافت، اما از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

مجازات زندان در انتظار قاتل دختر جوان

به گزارش ، رسیدگی به این پرونده از ششم تیر سال 95 با گزارش قتل دختری جوان به نام فریبا در منطقه تهرانسر آغاز شد. مأموران پس از حضور در صحنه جنایت متوجه شدند پسر جوانی به نام میلاد که به این دختر علاقه مند بوده او را با 2 ضربه چاقو از پا در آورده است.

در ادامه و با همکاری پدر میلاد، این متهم خودش را به پلیس تسلیم کرد و در توضیح ماجرا به مأموران گفت: من به فریبا علاقه مند بودم و چهار سال از زندگی ام را برای او گذاشتم. قصدم ازدواج با او بود، اما وقتی به او پیشنهاد دادم که زودتر باهم ازدواج کنیم او جواب منفی داد و ادامه تحصیلش را بهانه کرد تا اینکه متوجه شدم در یکی از شبکه های اجتماعی با پسر جوانی آشنا شده است.

وقتی از او توضیح خواستم گفت که به او علاقه مند شده و می خواهند ازدواج کنند. من هم ارتباطم را با او قطع کردم، اما نتوانستم با موضوع کنار بیایم تا اینکه روز تولدش هدیه ای گرفتم و از او خواستم تا برای دریافت هدیه اش به خانه ما بیاید. وقتی فریبا آمد در پارکینگ داخل ماشین نشستیم. من دوباره پیشنهادم را مطرح کردم و او هم مثل دفعات قبل همان پاسخ ها را داد که به یکباره عصبانی شدم و با کاردی که همراه داشتم دو ضربه به او زدم و بعد هم از ترسم فرار کردم.

  • ناگفته های پدر سیاه پوش الهام سرلاتی از روز حادثه/ دخترم آخرین بار سوار یک پراید شد!

پس از اظهارات متهم و تکمیل پرونده، کیفرخواست علیه او به اتهام قتل عمد صادر شد و متهم در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شد و در حالی که حکم برای تأیید به دیوان عالی کشور رفته بود، خانواده متهم پیروز شدند رضایت اولیای دم را بگیرند و میلاد 27 ساله را از اعدام نجات دهند.

پس از آن متهم از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. در ابتدای این جلسه متهم در دفاع از خودش گفت: من به فریبا علاقه مند بودم و هنوز هم نمی دانم چرا مرتکب چنین عملی شدم. در مدتی که در زندان بودم به خاطر ناراحتی و عذاب وجدان چند بار دست به خودکشی زدم و حتی 21 روز در بیمارستان بستری شدم. وقتی حکم قصاصم صادر شد دیگر امیدی به زندگی نداشتم. در این چهار سال من و خانواده ام سختی های زیادی را متحمل شدیم و حالا از قضات می خواهم در مجازاتم تخفیف قائل شوند. پس از اظهارات متهم، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1377

به "مجازات زندان در انتظار قاتل دختر جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجازات زندان در انتظار قاتل دختر جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید