مربی ایتالیایی شهرخودرو: در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند، مشهد خلوت شده و رستوران ها خالی است

به گزارش تور ایران، من بعد از ایران به ایتالیا رفتم و در اینجا قرنطینه هستم.

مربی ایتالیایی شهرخودرو: در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند، مشهد خلوت شده و رستوران ها خالی است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

مربی ایتالیایی شهرخودرو درباره شرایط کرونا در ایران و قرنطینه در کشورش صحبت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکاتو، استفانو کوزین مربی ایتالیایی شهرخودرو مشهد درباره حضور در ایران و مقابله با کرونا گفت: من وقتی در امارات مربیگری می کردم اغلب با تیم های ایرانی روبرو می شدیم و بازی ها را که بررسی می کردم از تماشاگران زیاد لیگ ایران تعجب کردم. ایرانی ها مردمی خونگرم و مهربان هستند و اکنون نیز در شهرخودرو مشهد هستم.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشبختانه در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند و من چون در هتل زندگی می کردم دیدم که آنجا چقدر خلوت شده است و رستوران ها خالی است. مردم خیلی رعایت می نمایند و مثلا در تیم ما مداوم محصولات بهداشتی بین اعضا توزیع می شد. باید هم همینطور باشد و مردم مسئله حضور در خانه ها را جدی بگیرند. لیگ برتر نیز بدون تماشاگر برگزار گردید تا اینکه تصمیم گرفته است بازیها لغو گردد. فکر کنم اواخر ماه آوریل دوباره لیگ برتر از سر گرفته گردد. من بعد از ایران به ایتالیا رفتم و در اینجا قرنطینه هستم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1047

به "مربی ایتالیایی شهرخودرو: در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند، مشهد خلوت شده و رستوران ها خالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی ایتالیایی شهرخودرو: در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند، مشهد خلوت شده و رستوران ها خالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید