گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سیدیوسفی: نبود پیست تمرینی آب های خروشان در ایران برای قایقرانان ایجاد مشکل می نماید

به گزارش تور ایران، بانوی قایقران ایران گفت: در ایران مجبور هستیم در روخانه های کم عمق تمرین کنیم و بیشتر تمرین ما در دریاچه آزادی برگزار می گردد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سیدیوسفی: نبود پیست تمرینی آب های خروشان در ایران برای قایقرانان ایجاد مشکل می نماید

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مسابقات اسلالوم بازی های آسیایی جاکارتا در بخش کانوی بانوان برگزار گردید و شقایق سیدیوسفی با صعود به فینال در صندلی هشتم نهاده شد.

سیدیوسفی درباره این مسابقات و صندلیی که به دست آورد گفت: برای دومین بار بود که در بازی های آسیایی شرکت کردم با این تفاوت که چهار سال پیش در رشته کایاک پارو می زدم که در آب های آرام برگزار می شد. شرایط کار در آب های آرام خیلی راحت تر است ولی چون ما در کشورمان پیست آب های خروشان نداریم نتوانستیم تمرینات لازم برای حضور در مسابقات را انجام دهیم.

وی اضافه کرد: در ایران مجبور هستیم در روخانه های کم عمق تمرین کنیم و بیشتر تمرین ما در دریاچه آزادی برگزار می گردد. فقط دو روز قبل از آغاز بازی ها در محل مسابقات تمرین کردیم. تیم هایی که حضور داشتند در این بازی ها اکثرا از بهترین های دنیا هستند که در سال چند اردوی تدارکاتی و خارج از کشور برگزار می نمایند. با این حال عملکرد نمایندگان ایران بد نبود.

منبع: تسنیم
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 649

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سیدیوسفی: نبود پیست تمرینی آب های خروشان در ایران برای قایقرانان ایجاد مشکل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سیدیوسفی: نبود پیست تمرینی آب های خروشان در ایران برای قایقرانان ایجاد مشکل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید