گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حاج یوسف زاده: حداقل یک مدال طلا می گیریم

به گزارش تور ایران، سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان گفت: در این دوره از بازی های پاراآسیایی، حداقل باید یک مدال طلا بگیریم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حاج یوسف زاده: حداقل یک مدال طلا می گیریم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با قیمت تور به بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمدرضا حاج یوسف زاده سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان درباره حضور این تیم در بازی های آسیایی پاراآسیایی 2018 گفت: در این دوره از بازی ها بعد از سال ها فعالیت در تیم ملی جودو در کنار این تیم هستم. پیش بینی می کنم رقابت های باشکوهی باشد و تیم ما هم بتواند یک مدال مهم را بگیرد. به هر 6 نفر که در این تیم هستند، امید داریم اما حداقل باید یک مدال طلا را بگیریم.

او در پاسخ به این سوال که چرا در آخرین لحظات خجسته از ترکیب تیم حذف شد، مطرح کرد: قوانین فدراسیون جهانی جودو در مسابقات جهانی این رشته تغییر کرد و با تغییر قوانین دیگر ورزشکاری نمی توانست همزمان در دو رویداد ورزشکاران سالم و نابینایان حضور داشته باشد.

یوسف زاده در پاسخ به این مورد که ظاهرا سلامت خجسته از سوی پزشکان تایید نشده و به همین دلیل خط خورده است، گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی نیست. او کلاس بندی داشت و کم بینایی او از نوع b3 تایید شده بود اما تصویب این قانون جدید که مانع از حضور خجسته در ترکیب تیم ملی جودو می شد مانع ما برای استفاده از این جودوکار شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 806

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حاج یوسف زاده: حداقل یک مدال طلا می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حاج یوسف زاده: حداقل یک مدال طلا می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید