آمادگی مراکز علمی کاربردی برای برگزاری کلاس های ترکیبی از 15 آبان

به گزارش تور ایران، معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به حضوری شدن آموزش از مراکز آموزشی خواست، برای برگزاری کلاس ها به خصوص کلاس های ترکیبی برنامه ریزی و آمادگی لازم را داشته باشند.

آمادگی مراکز علمی کاربردی برای برگزاری کلاس های ترکیبی از 15 آبان

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، نشست هم اندیشی و ارتقا کیفیت آموزشی منطقه 7 دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد، مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در این نشست به تشریح مطالبی در خصوص اقدامات و فعالیت های اجرا شده در حوزه آموزشی این دانشگاه پرداخت.

وی مهارت افزایی را از اهداف مهم دانشگاه جامع علمی کاربردی برشمرد و با اشاره به اهمیت و تأثیرات عمیق دوره های کوتاه مدت در مهارت افزایی افراد جامعه و رسالت خطیر این دانشگاه، خاطر نشان کرد: توسعه همه جانبه آموزش های کوتاه مدت با در نظر گرفتن تمامی شرایط کمی و کیفی از مهمترین برنامه های این دانشگاه است.

وی افزود: امروزه یکی از زیر نظام های پیروز در کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی است و دانش آموختگان این دانشگاه بر اساس آمار به دست آمده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازار کار مشغول هستند و نسبت به دانش آموختگان دانشگاه های دیگر کمترین میزان بیکاری را دارند.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اشاره به بهبود شرایط آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از رؤسا و سرپرستان مراکز آموزش علمی کاربردی خواست در جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط آموزش های مهارتی با تدوین رشته های مهارتی و تربیت نیروی انسانی ماهر و کار آفرین و همچنین تأمین منابع مالی مراکز در افزایش سطح کیفیت مرکز مؤثر باشند.

جلالی جواران افزود: در حال حاضر دانشگاه جامع علمی کاربردی اولین دانشگاهی است که مأموریت گرایی را در بین مراکز آموزش علمی کاربردی نهایی کرده است و از این رو مراکز آموزشی می بایست در چارچوب مأموریت خود به یک برند و شاخص تبدیل شوند.

همچنین معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص برگزاری کلاس ها از 15 آبان ماه به صورت حضوری عنوان کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا سرلوحه فعالیت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی است و مراکز آموزشی برای برگزاری کلاس ها به خصوص کلاس های ترکیبی برنامه ریزی و آمادگی لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1400 بروزرسانی: 6 آذر 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2017

به "آمادگی مراکز علمی کاربردی برای برگزاری کلاس های ترکیبی از 15 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی مراکز علمی کاربردی برای برگزاری کلاس های ترکیبی از 15 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید