آنالیز جدول لیگ برتر فوتسال یک هفته مانده به خاتمه نیم فصل

به گزارش تور ایران، به گزارش خبرنگاران، هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال روز گذشته برگزار گردید و تیم صدرنشین گیتی پسند در حالی که از فرش آرا پیش بود در نهایت برد را با تساوی عوض کرد. از سوی دیگر سن ایچ در دیدار با اهورا بهبهان به یک برد ارزشمند رسید تا رقابتش با گیتی پسند در بالای جدول داغ بماند.

آنالیز جدول لیگ برتر فوتسال یک هفته مانده به خاتمه نیم فصل

گیتی پسند با تفاضل گل در صدر

گیتی پسند باوجود کسب نتیجه تساوی در هفته دوازدهم، با 23 امتیاز و تفاضل گل 16 در صدر واقع شده است. سن ایچ هم با 23 امتیاز و تفاضل گل 13 در رده دوم واقع شده است. هرچند با برگزاری لیگ به شیوه پلی آف به صدرنشین لیگ جایزه ای تعلق نمی گیرد و حتی قهرمانی نیم فصل هم در ظاهر اهمیتی ندارد اما انگیزه های روانی قرار دریافت در صدر و راستا ساده تر در مرحله پلی آف می تواند تیم ها را برای صدرنشینی ترغیب کند.

6 امتیاز مس با سرمربی جدید

مس سونگون به واسطه حضور در جام باشگاه های آسیا و جام باشگاه های دنیا، 4 هفته از لیگ ایران غایب بود. مدیران این تیم بعد از بازگشت از جام باشگاه های دنیا، اسماعیل تقی پور سرمربی خود را برکنار کردند تا علیرضا افضل به جای این مربی روی نیمکت مس بنشیند. افضل با کسب دو برد از دو مسابقه توانسته است مس را به جدول برگرداند آنهم در شرایطی که چهار مسابقه از تیم های بالانشین کمتر دارد.

مس قهرمان نیم فصل می گردد؟

اگر مس به این روند ادامه بدهد، باتوجه به چهار بازی عقب افتاده می تواند در سرانجام نیم فصل اول قهرمان گردد. در شرایطی که تیم های بالا نشین 12 بازی انجام داده اند، تعداد مسابقات مس در نیم فصل نخست هشت بازی است. مسی ها در صورت کسب حداکثر امتیاز از این مسابقات معوقه می توانند با اختلاف امتیاز قابل توجه به صدر جدول برسند.

ناامید کننده مثل ارژن، شاهین و آذرخش

تیم ارژن شیراز روز گذشته برابر هایپر شاهین شهر باخت تا تعداد باخت هایش در این فصل به عدد 8 برسد. شاگردان حمید کمالی با دو برد، دو تساوی و کسب 8 امتیاز در قعر جدول قرار دارند و گزینه اول سقوط به لیگ دسته اول می باشند. آذرخش بندرعباس و شاهین کرمانشاه هم شرایط مطلوبی در جدول ندارند و در صورت تداوم این روند راهی دسته یک می شوند.

برنامه هفته سیزدهم و سرانجامی نیم فصل نخست

بدون در نظر دریافت بازی های معوقه مس، نیم فصل نخست لیگ برتر روز چهارشنبه این هفته به سرانجام می رسد:

شهروند ساری - سوهان محمد قم

سن ایچ ساوه - ستارگان ورامین

آذرخش بندرعباس - مقاومت البرز

فرش آرا مشهد - اهورا بهبهان

حفاری اهواز - ارژن شیراز

مس سونگون - گیتی پسند اصفهان

هایپر شاهین شهر - شاهین کرمانشاه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 515

به "آنالیز جدول لیگ برتر فوتسال یک هفته مانده به خاتمه نیم فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز جدول لیگ برتر فوتسال یک هفته مانده به خاتمه نیم فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید