تلفن های سازمانی؛ شاهراه ارتباطی کسب وکارها

به گزارش تور ایران، به گزارش بازرگانیخبرنگاران، امروزه، بخش قابل توجهی از هزینه های هر سازمان به مکالمه های درون و بیرون سازمان اختصاص می یابد. ظهور فناوری های نو، گزینه های متعدد بسیاری برای انتخاب یک راه چاره ارتباطی مناسب پیش روی سازمان ها قرار داده است که به یاری آن ها می توانند، به سادگی راه چارههای مناسب با کسب و کار را برای بهینه سازی و کاهش هزینه تماس های تلفنی سازمان بیابند.

تلفن های سازمانی؛ شاهراه ارتباطی کسب وکارها

شاید تا یک دهه پیش استفاده از سیستم های تلفنی مبتنی بر SIP Trunk چندان میان شرکت ها و سازمان ها مرسوم نبود و سازمان ها خود را ملزم به استفاده از این روش ها نمی دیدند. اما امروز همه سازمان ها می توانند با هزینه ای ارزان بسترهای مورد احتیاج برای استفاده از این خدمات را فراهم نمایند و به سادگی از مزایای آن بهره مند شده و کیفیت ارتباط خود را بالاتر ببرند. اگر در پی یک روش جای گزین مناسب برای تلفن های معمولی در سازمان تان هستید، این مقاله در یک انتخاب ایده آل و به صرفه به به شما یاری خواهد نمود.

چه گونه سرویس تلفنی با مناسب ترین ویژگی ها را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب برترین سرویس تلفن سازمانی ابتدا باید ویژگی های یک راه چاره مناسب آشنا شویم.

مهم ترین ویژگی های یک سرویس تلفن سازمانی مناسب

راه اندازی سریع، آسان و کم هزینه

سرویس های تلفن سازمانی بر پایه فناوری SIP Trunk به سادگی و با هزینه های اندک قابل راه اندازی در سازمان ها هستند. سازمان شما برای راه اندازی یک سرویس ارتباطی مبتنی بر اینترنت نباید مجبور به صرف زمان و هزینه نامتعارف گردد. پس سرویس دهنده ای را انتخاب کنید که در کم ترین زمان برترین محصول را برای شما پیاده سازی کند.

انعطاف پذیری و امکان افزایش خطوط و شماره های تماس شرکت در کوتاه ترین زمان

در هر زمان ممکن است لازم باشد که شماره نوی را به خطوط تلفنی خود اضافه کنید. پس دقت کنید که سرویس دهنده شما چنین خدماتی را با بیشترین انعطاف ارایه کند.

امکان انتخاب شماره دلخواه

سرویس دهنده مناسب باید حق انتخاب شماره دلخواه را برای شما در نظر بگیرد.

هزینه های پایین تر در انجام مکالمه ها

یکی از اصلی ترین اهداف یک سازمان برای تغییربستر خدمات ارتباطی، کاهش هزینه های سازمان است. پس ضروری است در کنار حفظ کیفیت، هزینه مکالمه های شما نیز ارزان باشد.

مشغول نشدن خطوط در تماس های هم زمان

سرویس های تلفن بر بسترIP امکان ورود چندین تماس هم زمان را فراهم می نمایند. بنابراین در سازمان هایی که تعداد تماس های هم زمان مشتریان زیاد است، به علت مشغول نشدن خطوط، این ویژگی رضایت مشتریان شما را در پی خواهد داشت.

پشتیبانی 24*7

خدمات تلفن شاه راه ارتباطی سازمان شماست و سرویس دهنده شما باید در تمام ساعات شبانه روز و همه روزهای سال از این شاه راه مراقبت کند. در انتخاب شرکتی که به پشتیبانی سریس شما اهمیت بیشتری می دهد، دقت کنید.

در حال حاضر تعدادی از اپراتورهای FCP که پیروز به دریافت مجوز برای ارایه خدمات تلفن بر بستر اینترنت شده اند این خدمات را به شرکت ها، سازمان ها و کاربارن خانگی ارایه می نمایند. شاتل یکی از شرکت هایی است که به علت ویژگی های منحصر به فردی که در ارایه خدمات خود بر آن ها تکیه نموده است، سرویس تلفن سازمانی را با عنوان شاتل تاک مناسب همه شرکت ها، سازمان ها و کسب وکارها، ارایه می نماید.

بعضی از ویژگی های خدمات تلفن سازمانی شاتل (شاتل تاک)

ارایه راه کار پنهان سازی شماره برای حفظ حریم خصوصی(Number Masking)

سرویس پنهان سازی شماره تماس به ویژه برای سازمان هایی که با مشتریان فراوانی در تماس اند بسیار کارساز و مفید است. در تماس های دارای این ویژگی، شماره تلفن کاربر سازمان و شماره مشتری برای حفظ حریم شخصی از دید یک دیگر پنهان می ماند.

قابلیت جابه جایی شماره ها در صورت تغییر محل کسب و کار شما

در سرویس شاتل تاک می توانید شماره خود را به محل نو سکونت یا کسب وکارتان منتقل کنید.

امکان حفظ شماره های تماس سازمان

در این سرویس شما حتا در صورت تغییر نشانی می توانید مالک شماره خط خود بمانید.

بدون هزینه های نگه داری و آبونمان ماهانه

یکی از ویژگی های سرویس شاتل تاک نداشتن هزینه های ماهانه ای همانند هزینه نگه داری و آبونمان است.

هزینه های مکالمه ارزان تر نسبت به دیگر اپراتورها

شاتل خدمات تلفن سازمانی خود را با هزینه ای کم تر نسبت به دیگر اپراتورها ارایه می نماید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده وخبرنگاران در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2005

به "تلفن های سازمانی؛ شاهراه ارتباطی کسب وکارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفن های سازمانی؛ شاهراه ارتباطی کسب وکارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید