دبیر خطاب به کشتی گیران: برای آخرین بار می گویم انتخابی برگزار می شود، بازی با مهره ها حق سرمربی است

به گزارش تور ایران، رئیس فدراسیون کشتی با حمایت از کادرفنی گفت که بازی با مهره ها برای کسب سهمیه المپیک حق سرمربی است و بی احترامی، حذف از تیم ملی را به همراه خواهد داشت.

دبیر خطاب به کشتی گیران: برای آخرین بار می گویم انتخابی برگزار می شود، بازی با مهره ها حق سرمربی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در پی انتقاد برخی کشتی گیران از لیست کادرفنی تیم ملی آزاد برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه، علیرضا دبیر که همراه خانواده اش راهی مشهد شده بود، روز سوم فروردین به تهران بازگشت و بلافاصله راهی خانه کشتی شد.

او بعد از تبریک سال نو به کشتی گیران، گفت: یادتان هست قبلا متن های آماده ای برای کشتی گیران نوشته می شد که آن را در فضای مجازی خود انتشار دهند اما من اجازه چنین کارهایی را نمی دهم، اینها بی اخلاقی است. نزدیک ترین فرد به من در فدراسیون، حمید سوریان است، اما حتی به او هم نمی گویم که از من دفاع کند، چه برسد به اینکه این را از شما بخواهم؛ ولی اگر کسی بی اخلاقی و بی احترامی کند، حتما محکم مقابلش می ایستم. توکلم هم به خداست.

رئیس فدراسیون کشتی تاکید کرد: چند بار گفتم، برای آخرین بار هم می گویم، انتخابی برگزار می شود. امروز اگر انتخابی از طرف کادرفنی اتفاق افتاده، صرفا برای مسابقات گزینشی المپیک است. این حق سرمربی است که با مهره هایش بازی کند. این هیچ ربطی به انتخابی المپیک ندارد و صرفا برای گزینشی است. سرمربی که آبرویش را به خطر نمی اندازد، می خواهد تیمش سهمیه بگیرد. از این به بعد هر کشتی گیری بخواهد به کادرفنی بی احترامی کند، هر کسی که باشد، او را کنار می گذارم. هر کسی بخواهد حرمت ها را زیر پا بگذارد، جایی در تیم ملی ندارد.

دبیر از کشتی گیران خواست که اجازه ندهند حاشیه پیرامون شان شکل بگیرد و گفت: شما فقط تمرین کنید، همه چیز مهیاست. خودتان قضاوت کنید که شرایط چقدر تغییر کرده، همانطور که دیدید برای جام جهانی صربستان هم همه روی تشک رفتند. وقتی حسن یزدانی به عنوان قهرمان جهان و المپیک انتخابی گرفت، یعنی همه باید کشتی بگیرند. گزینشی ربطی به المپیک ندارد. این اختیار سرمربی است که برای رقابت های کسب سهمیه، با مهره هایش بازی کند. سرمربی تیمش را بدون انتخابی به المپیک نمی برد.

رئیس فدراسیون کشتی یادآور شد: کشتی گیر فقط باید کشتی اش را بگیرد. حسن یزدانی باید برای همه شما الگو باشد. وقتی کنارش هستید، از او یاد بگیرید که چقدر قهرمان بی حاشیه ای است. او تا روزی که اینطور عمل کند، مدال می گیرد. همیشه نفر اول می آید و نفر آخر می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1714

به "دبیر خطاب به کشتی گیران: برای آخرین بار می گویم انتخابی برگزار می شود، بازی با مهره ها حق سرمربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر خطاب به کشتی گیران: برای آخرین بار می گویم انتخابی برگزار می شود، بازی با مهره ها حق سرمربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید