شمشیربازان در انتظار پاداش 120 میلیونی وزارت ورزش

به گزارش تور ایران، وزارت ورزش باید مبلغ 120 میلیون به چهار سابریست المپیکی ایران پرداخت کند.

شمشیربازان در انتظار پاداش 120 میلیونی وزارت ورزش

به گزارش تور ایران، تیم ملی شمشیربازی ایران پیروز شد یک سهمیه تیمی و چهار سهمیه انفرادی در المپیک توکیو بگیرد و به این ترتیب ایران در رشته شمشیربازی المپیک هم کننده خواهد داشت. البته از مدت ها پیش سهمیه قاره آسیا به ایران رسیده بود اما در جام جهانی لهستان که اختلاف ما با چین بیشتر شد، دیگر قطعی شد.

طبق اعلام وزارت ورزش نفراتی که راهی المپیک می شوند به مدت یک سال حقوق ماهیانه 5 میلیون تومان دریافت می کنند که البته حقوق شش ماه اول نفراتی که المپیکی شدنشان مشخص شده است، پرداخت شد.

اکنون هم چهار سابریست ایران که به جمع المپیکی ها اضافه شده اند باید هر کدام برای شش ماه اول 30 میلیون تومان دریافت کنند. در واقع وزارت ورزش به تیم چهار نفره سابر باید 120 میلیون تومان پرداخت کند.

از سوی دیگر کمیته ملی المپیک هم در مراسم تجلیل از نفراتی که تا به امروز سهمیه گرفته اند مبلغ 5 میلیون تومان پاداش داد بنابراین در مرحله بعدی تجلیل از کسانی که سهمیه گرفته اند باید چهار کننده سابر ایران هم حضور داشته باشند و پاداش 5 میلیونی خود را دریافت کنند.

تیم ایران با وجود اینکه اختلاف امتیاز خود را با چین زیاده کرده و به سهمیه المپیک رسیده است اما باید در دو جام جهانی دیگر هم شرکت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 983

به "شمشیربازان در انتظار پاداش 120 میلیونی وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمشیربازان در انتظار پاداش 120 میلیونی وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید