فولادوند: تهران آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس در زمان مقرر را دارد ، مشکل نیروی انسانی هرسال به سال بعد منتقل می گردد!

به گزارش تور ایران، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: شهر تهران با استمرار خدمت 5 هزار نیرو از 8 هزار نیرو، شرایط نسبتا مطلوبی دارد و امیدواریم بوسیله نیرو ها چالش ها و بحث ثبت نام و کتب درسی و راهنمایی تحصیلی مرتفع گردد.

فولادوند: تهران آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس در زمان مقرر را دارد ، مشکل نیروی انسانی هرسال به سال بعد منتقل می گردد!

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، بنا به اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ نشست هم اندیشی مدیران مناطق نوزده گانه با موضوع بازگشایی مدارس در امسال با حضور علیرضا کمرئی، معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش و عبدالرضا فولادوند مدیرکل شهر تهران در محل اداره کل شهر تهران تشکیل شد.

در این نشست فولادوند با اشاره به اینکه کمرئی، معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش مسئول و نماینده مقام عالی وزارت آموزش و پرورش جهت رسیدگی به فرایند بازگشایی مدارس شهر تهران هستند، گفت: سال تحصیلی استثنایی و سختی گذشت و متاسفانه تجربه های اول مان بود و سالی به این سختی نداشتیم و باید تصمیمات حساسی گرفته می شد. تصمیماتی که کمترین مسائل را داشته باشد. از اواخر دی ماه کار ساماندهی نیروی انسانی پیگیری شد و منطقه به منطقه حضوری و بنا به شرایط مجازی حضور پیدا کردیم و از نزدیک مسایل پروژه مهر آنالیز شد.

وی اضافه نمود: شهر تهران با استمرار خدمت 5 هزار نیرو از 8 هزار نیرو، شرایط نسبتا مطلوبی دارد و امیدواریم بوسیله نیرو ها چالش ها و بحث ثبت نام و کتب درسی و راهنمایی تحصیلی مرتفع گردد.

وی اضافه نمود: امروز 9 منطقه و چهارشنبه 10 منطقه گزارش های آمادگی شان را برای آغاز سال تحصیلی اعلام می نمایند. شهر تهران کوشش نموده تا انشاله در زمان مقرر و به تناسب شرایط شیوع قرمز و زرد و سفید آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس را داشته باشد.

همچنین پانته آدری، معاون متوسطه شهر تهران گفت: دبیرخانه پروژه مهر در معاونت متوسطه است و از دی ماه کار آغاز شد و نقشه استانی آماده شده است. شاخص های دوازده گانه ای که ابلاغ شده بود در دستور کار مناطق اجرا شده است.

وی اضافه نمود: آموزش نیروی اجرایی مدارس و عوامل و کارشناس ها در منطقه اجرا شده است.

وی اضافه نمود: در شهر تهران اصلی ترین مضیقه بعد از فضا، نیروی انسانی است و هر سال این کمبود به سال بعد منتقل می گردد. امیدوارم همکاری دوستان یاری کند یک بازگشایی خوبی داشته باشیم و آموزش با کیفیت با رضایت خانواده ها داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1313

به "فولادوند: تهران آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس در زمان مقرر را دارد ، مشکل نیروی انسانی هرسال به سال بعد منتقل می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولادوند: تهران آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس در زمان مقرر را دارد ، مشکل نیروی انسانی هرسال به سال بعد منتقل می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید