پیغام نیازمند؛ از رکورد شکنی ها تا انتقال به لیگ پرتغال

به گزارش تور ایران، سپاهان در آخرین ملاقات خود در استادیوم نقش دنیا توانست ذوب آهن را در داربی اصفهان شکست دهد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند و کسب اسم قهرمانی به هفته آخر کشیده گردد. احساسی ترین صحنه این بازی در خاتمه آن رقم خورد؛ جایی که نیازمند دروازبان سپاهانی ها به سبک آندرس اینیستا وسط چمن استادیوم نقش دنیا با این استادیوم عکس گرفت تا به این شکل با استادیوم نقش دنیا خداحافظی کند.

پیغام نیازمند؛ از رکورد شکنی ها تا انتقال به لیگ پرتغال

پیغام نیازمند با بسته نگه داشتن دروازه اش در این ملاقات تعداد کلین شیت های خود را به عدد 14 رساند تا در فاصله یک هفته مانده به سرانجام لیگ پس از حامد لک برترین دروازبان لیگ برتر نامیده گردد. نیازمند رکوردهای زیادی را در چهار فصل حضور خود در سپاهان به ثبت رسانده است و از حیث کلین شیت، او پیش از سرانجام لیگ با 46 کلین شیت رکورددار بیشترین کلین شیت تاریخ سپاهان شده است.

رکورد دیگر دروازبان 26 ساله سپاهان بیشترین تعداد بازی های متوالی در ترکیب یک تیم است. او در تمام بازی های لیگ بیستم در دروازه سپاهان حضور داشته و با 98 بازی پیاپی در طول فصل های اخیر حضورش در این تیم، با اختلاف نسبت به مهدی رحمتی این رکورد را هم در اختیار گرفت.

درخشش نیازمند در لیگ هیجدهم و نوزدهم نام او را بر سر زبان ها انداخت. او پس از گلی که در دقیقه 4 در هفته بیست و نهم لیگ هیجدهم در مقابل پدیده دریافت نموده بود، پیروز شد تا دقیقه 45 هفته نهم لیگ نوزدهم برابر پارس جنوبی دروازه خود را بسته نگه دارد و با ثبت رکورد 940 دقیقه گل نخوردن متوالی با عبور احمدرضا عابدزاده، ناصر حجازی، بهرام مودت، آرمناک پطروسیان، علیرضا بیرانوند و حسین حسینی رکوردار گل نخوردن در لیگ فوتبال مردان ایران گردد.

حالا نیازمند تنها یک بازی دیگر در ترکیب سپاهان حضور خواهد داشت و پس از این بازی چمدان خود را برای یک ماجراجویی دیگر می بندد. او در لیگ برتر از نیمکت نشینی در پیکان آغاز کرد و در ادامه به سپاهان منتقل شد و با درخشش قابل توجه اش جای ثابتی درون دروازه سپاهان پیدا کرد. نیازمند فصل آینده لباس تیم پورتیموننزه پرتغال را به تن خواهد نمود تا رویایش را در لیگ پرتغال دنبال کند. باید دید نیازمندباز هم می تواند رکورد شکنی کند یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1896

به "پیغام نیازمند؛ از رکورد شکنی ها تا انتقال به لیگ پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام نیازمند؛ از رکورد شکنی ها تا انتقال به لیگ پرتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید