چراغ های راهنما در شهر بابل دیگر خاموش نخواهند شد

به گزارش تور ایران، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار بابل ، قطع شدن برق چراغ های هدایت مسائل فراوانی را برای شهروندان بوجود می آورد و ترافیک چهارراه ها را افزایش می هد به همین دلیل شهرداری بابل با نصب منبع تغذیه بدون وقفه توانست از خاموشی چراغ های راهنما در شهر جلوگیری نماید .

چراغ های راهنما در شهر بابل دیگر خاموش نخواهند شد

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان بابل، مهندس مهدی کیانی شهردار بابل، از اقدام تحسین برانگیز شهرداری بابل در مواقع قطع برق در شهر بابل به جهت جلوگیری از خاموشی چراغ های راهنما اطلاع داد و گفت : قطع مکرر برق در این روزها باعث خاموشی چراغ های هدایت و درنتیجه سردرگمی راننده ها و به تبع آن تحمیل ترافیک سنگین در خیابان های شهر بابل می شد که معاونت فنی عمرانی شهرداری در یک اقدام ضربتی پروژه نصب یو پی اس برای چراغهای راهنما را در دستورکار قرارداد .

شهردار بابل اضافه کرد: قطع شدن برق چراغ های هدایت مسائل فراوانی را برای شهروندان بوجود می آورد و ترافیک چهارراه ها را افزایش می هد به همین دلیل شهرداری بابل با نصب منبع تغذیه بدون وقفه توانست از خاموشی چراغ های راهنما در شهر جلوگیری نماید .

مهدی کیانی شهردار بابل تشریح کرد: برای این پروژه بیش از 1 میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفتیم تا چراغ های هدایت و رانندگی در تقاطع ها به دلیل حساسیت های موجود از کار نیفتاده و روشن بمانند

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1841

به "چراغ های راهنما در شهر بابل دیگر خاموش نخواهند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ های راهنما در شهر بابل دیگر خاموش نخواهند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید