انتشار بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد خبرنگاران

به گزارش تور ایران، هیأت داوران موسیقی هنرواره ملی روایت جهاد به مناسبت برپایی این رویداد، بیانیه ای منتشر کرد.

انتشار بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، هیأت داوران موسیقی هنرواره ملی روایت جهاد متشکل از محمد نصرتی، محمدباقر زینالی و احسان عبایی بیانیه ای به توضیح زیر منتشر کرد:

رخداد هنری روایت جهاد با هدف ترغیب و شناسایی علاقه مندان به فعالیت در عرصه های مختلف هنر، به ویژه موسیقی، با موضوعات اجتماعی مهمی همچون همه گیری بیماری هولناک کرونا و همیاری و یاری رسانی به دردمندان و نیازمندان متأثر از این شرایط و نیز پاسداشت جان فشانی های فداکاران عرصه بهداشت و درمان کشور در مبارزه با ویروس کرونا شکل گرفت.

در این راستا، پس از تحویل آثار به هیأت داوران از سوی دبیرخانه، اقدامات لازم برای آنالیز، داوری و اعلام آثار برگزیده در این رویداد هنری صورت گرفت.

پس از انتخاب آثار قابل رقابت و داوری، ارزیابی در قالب دو بخش، شامل موسیقی- ترانه با 82 اثر و موسیقی، سرود و موزیک ویدیو با 37 اثر صورت گرفت.

در نهایت سه اثر به عنوان برگزیدگان اول تا سوم در بخش موسیقی- ترانه و همچنین سه اثر به عنوان برگزیدگان اول تا سوم در بخش موسیقی، سرود و موزیک ویدیو، انتخاب و موسیقی یک اثر ویدئویی نیز، شایسته تقدیر شناخته شد.

هیأت داوران، ضمن ارج نهادن به کوشش همه عزیزان شرکت کننده در این رخداد هنری و مردمی، امیدوار است با شناسایی آثار ارزنده، ضمن تقدیر و تشویقِ برگزیدگان، شرایطی مناسب برای تداوم و توسعه فعالیت های افراد مستعد در آینده به شکلی صحیح و مفید فراهم شده و حمایت و پیگیری های لازم از سوی متولیان امر به نحو مقتضی و مؤثر، صورت گیرد.

در سرانجام، ضمن گرامی داشت یاد قربانیان بیماری کرونا تندرستی هم وطنان و نجات جامعه بشری از این بیماری را از پروردگار یکتا خواستاریم.

با احترام، هیئت داوران موسیقی رویداد هنری روایت جهاد، فروردین یک هزار و چهارصد خورشیدی

دبیری بخش موسیقی هنرواره ملی روایت جهاد را سیدمحسن حسینی بر عهده دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1713

به "انتشار بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید