اینفوگرافیک: یک سفر دو هفته ای و روش بستن چمدان ها فقط با وزن 23 کیلوگرم!

به گزارش تور ایران، برند انگلیسی مانسون (Monsoon) روشی نو برای خانواده ها ابداع نموده است که با پیروی از آن برای سفر بعدی شان هم می توانند در پول خود صرفه جویی نمایند و هم در فضا.

اینفوگرافیک: یک سفر دو هفته ای و روش بستن چمدان ها فقط با وزن 23 کیلوگرم!

هر چقدر هم که شوق سفر داشته باشید و مدت ها برای این اتفاق هیجان انگیز روزشماری می کردید، جمع کردن وسایل و بستن چمدان برای یک مسافرت خانوادگی ممکن است برای هر خانواده ای کسل کننده یا حتی عذاب آور باشد. نه فقط شما باید چمدان خودتان را ببندید بلکه باید اطمینان حاصل کنید که همه اعضای دیگر خانواده آیتم ها و لوازم مورد احتیاج خود را برداشته و در چمدان خود به شیوه صحیح چیده اند.

همراه داشتن وسایل الزامی از یک طرف، نگرانی بابت متحمل شدن هزینه اضافی به علت اضافه بار و کیلوگرم های بیشتر از حد معین شده در سفرهای هوایی و زمینی از سوی دیگر به سخت شدن فرایند بستن چمدان می افزاید. البته، به لطف برند مانسون انگلیس باید دیگر این نگرانی ها را فراموش کرد و نباید از این پس مسئله ای در خصوص همراه داشتن لوازم اضافی داشته باشید.

مانسون با طراحی یک تصویر اینفوگرافیک برای اطلاع رسانی به خانواده ها نشان می دهد که چطور می توانند تمام آیتم های مورد احتیاج خود را در یک چمدان با وزن 23 کیلوگرم برای یک سفر 2 هفته ای قرار دهند.

بر طبق این اینفوگراف، خانم ها می توانند 4 پیراهن یا بلوز با وزن 2 کیلوگرم، 2 جفت کفش یا سندل با وزن 700 گرم، دو نوع مایو با وزن یک کیلوگرم، و حتی کیف لوازم آرایش و اتوی مو به ترتیب با وزن های 300 و 500 گرم را در چمدان قرار دهند.

آقایان می توانند تعداد 5 تی شرت به وزن 900 گرم، 2 عدد شلوارک به وزن 500 گرم و 2 عدد شلوار راحتی به وزن 600 گرم همراه داشته باشند. بچه ها هم تا 7 تی شرت و 7 شلوارک به ترتیب در وزن های 700 گرم و 1.4 کیلوگرم در چمدان قرار دهند.

منبع: فوت و فن / iol.co.za
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 21 مرداد 1401 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2265

به "اینفوگرافیک: یک سفر دو هفته ای و روش بستن چمدان ها فقط با وزن 23 کیلوگرم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینفوگرافیک: یک سفر دو هفته ای و روش بستن چمدان ها فقط با وزن 23 کیلوگرم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید