باباصفری: نتیجه لازم را در مسابقات انتخابی دنیا کسب می کنیم، باید هوشیار باشیم

به گزارش تور ایران، دروازه بان تیم ملی هندبال کشورمان مدعی است این تیم در مسابقات انتخابی دنیا نتیجه لازم را کسب خواهد نمود.

باباصفری: نتیجه لازم را در مسابقات انتخابی دنیا کسب می کنیم، باید هوشیار باشیم

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

محسن باباصفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره مراحل آماده سازی تیم ملی هندبال جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی مسابقات دنیای، گفت: بعد از برگزاری اردوهای آماده سازی وارد کویت شدیم و تمرینات آغاز شده است. ما یک هفته در ترکیه بودیم و سه بازی خوب (دو بازی با بشیکتاش و یک بازی با بیکوز) داشتیم که با پیروزی همراه بود.

وی در ادامه اضافه نمود: ترکیب هایی که حبیبی مدنظر داشت در این مسابقات وارد زمین شدند و بچه ها به هماهنگی 70 درصدی رسیدند. در مجموع اردوی خوبی را در ترکیه برگزار کردیم، البته با برنامه ریزی های بهتر می توانستیم بازی های با کیفیت تر و بیشتری داشته باشیم، اما محدودیت زمانی و مسائل اقتصادی اجازه این کار را نداد.

دروازه بان تیم ملی هندبال کشورمان توضیح داد: مطمئنم در این بازی ها می توانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. روی کاغذ بچه های ما یکی از تیم هایی هستند که تمام آن را جزو چهار تیم اول می دانند، اما باید با احتیاط و فکر بازی کنیم. تمام تیم های عربی برنامه ریزی دقیقی روی این بازی ها داشتند و ضروری است با هوشیاری مسابقات را آغاز کنیم.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم حبیبی، سرمربی تیم ملی تمام جوانب را در نظر بگیرد و مسابقات را به خوبی آغاز و با موفقیت تمام کنیم و در میان تیم های راه یافته به جام دنیای باشیم.

باباصفری با تأکید بر اینکه مسابقات انتخابی المپیک و انتخابی دنیا از تورنمنت های مهم قاره آسیاست، گفت: اهمیتی که مسابقات انتخابی دنیا برای کشورهای عربی دارد بیشتر از انتخابی المپیک است، چرا که سهمیه مسابقات المپیک یک تیم و انتخابی دنیا چهار تیم است و تیم ها در انتخابی المپیک برای کسب آمادگی برای شرکت در انتخابی دنیا شرکت و کوشش می نمایند در قهرمانی آسیا با حداکثر توان ظاهر شوند و به مسابقات دنیای راه پیدا نمایند.

دروازه بان تیم ملی هندبال در سرانجام گفت: هر دو تورنمنت مهم است و تیم های عربی باانگیزه در آن شرکت می نمایند. ما در انتخابی المپیک با تمام بازیکنان شرکت نکردیم، اما برای مسابقات کویت با تمام داشته ها و توان خود شرکت کردیم و ان شاءالله جواز حضور در مسابقات دنیای را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 857

به "باباصفری: نتیجه لازم را در مسابقات انتخابی دنیا کسب می کنیم، باید هوشیار باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باباصفری: نتیجه لازم را در مسابقات انتخابی دنیا کسب می کنیم، باید هوشیار باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید