تجمع مقابل سفارت آمریکا در برلین در همبستگی با جورج فلوید

به گزارش تور ایران، در چند پایتخت مهم اروپایی از جمله برلین و لندن تجمعاتی مقابل سفارت آمریکا در همبستگی با جورج فلوید شهروند سیاه پوست به قتل رسیده در آمریکا برگزار گردید.

تجمع مقابل سفارت آمریکا در برلین در همبستگی با جورج فلوید

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزای فارس، چند پایتخت اروپایی از جمله برلین، پایتخت آلمان یکشنبه بعد از ظهر شاهد تظاهراتی به نشانه همبستگی با مرگ جورج فلوید سیاه پوست به تازگی کشته شده در آمریکا بود.

به نوشته خبرگزای رویترز صدها نفر معترض با تجمع مقابل سفارت آمریکا در برلین و با در دست داشتن پوسترهایی تحت عنوان اجرای عدالت برای جورج فلوید و کشتن ما را متوقف کنید اعتراض خود به این حادثه و همبستگی با سیاه پوستان آمریکا را نشان دادند.

این در حالی است که بعضی ساکنان پایتخت انگلیس نیز با تجمع در یکی از میادین معروف این شهر همبستگی خود با سیاه پوست به تازه کشته شده از سوی یک مامور پلیس سفید پوست در یکی از شهرهای آمریکا را به نمایش گذاشتند.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی در یکشنبه بعدازظهر، معترضانی به ویژه از گروه بلک لایوز متر مشاهده شدند که با استقرار در میدان ترافالگار یکی از اصلی ترین و مشهورترین میادین لندن فریاد می زدند، نمی توانم نفس بکشم. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1172

به "تجمع مقابل سفارت آمریکا در برلین در همبستگی با جورج فلوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع مقابل سفارت آمریکا در برلین در همبستگی با جورج فلوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید