رامین رضاییان: در زمین خودمان را نشان دهیم نه اینستاگرام!

به گزارش تور ایران، مدافع سپاهان اولین گفتگوی خود را پس از پیوستن به این تیم انجام داد.

رامین رضاییان: در زمین خودمان را نشان دهیم نه اینستاگرام!

رامین رضاییان در خصوص شرایط سپاهان در فصل نو رقابت های لیگ برتر گفت: انشاءالله که سال خیلی خوبی باشد و بتوانیم دل هواداران سپاهان را با فوتبالی خوب شاد کنیم. کوشش خودمان را می کنیم که برترین عملکرد را داشته باشیم. این قول من به هواداران سپاهان است. سعی می کنیم آن ها را با بازی خودمان راضی کنیم و این هدف اصلی ما است. عقیده اصلی من همواره این بوده جوری فوتبال بازی کنیم که هواداران لذت ببرند و همراه با امتیاز باشد. این خیلی لذت دارد به نظر من.

وی در خصوص علت انتخاب سپاهان گفت: دوست داشتم در تیمی بروم که فوتبالم را خوب نشان دهم و بازی کنم. همه هواداران فوتبال ایران می دانند من همواره سعی می کنم به تیمی که می روم خوب فوتبال بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم. قطعا سپاهان تیم بزرگی است. اولین باری که خواستم وارد تیم شوم با شخص مربی حرف زدم و این خیلی برای من مهم بود که مربی بزرگی مثل مورایس با من ارتباط گرفت و با هم صحبت کردیم. دوست داشتم با مربی بزرگ کار کنم و دل هواداران سپاهان را با فوتبال زیبا شاد کنیم.

مدافع سپاهان در ادامه یادآور شد: من همواره می گویم نیاییم با صحبت کردن چیزی را نشان دهیم. با فوتبال خودمان، جوری که بازی می کنیم و تمرین می کنیم نشان دهیم تعهد داریم به امضایی که می زنیم. نیاییم با کار حاشیه ای عجیب، پست اینستاگرام و قلب گذاشتن یا با صحبت کردن چیزی را ثابت کنیم، چون فایده ای ندارد تا وقتی در زمین خودمان را ثابت کنیم. این در زمین خوب کار کردن بهتر از همه حرف ها است. من قطعا تمام توانم را می گذارم که عملکرد 100 درصدی خودم را نشان دهم. بتوانم این کار را کنم مطمئن باشید همه هواداران راضی می شوند، چون آن ها دوست دارند رامین و همه بازیکنان صد درصد خودشان را در زمین بگذارند. این بالاترین تعهد برای بازیکن است که با انضباط و دیسیپلین چیزی که مربی در زمین می خواهد را به نحو احسن اجرا کند و این مقدس ترین چیز است که دل هواداران همواره شاد باشد و از بازیکن راضی باشند.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1401 بروزرسانی: 16 مرداد 1401 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2260

به "رامین رضاییان: در زمین خودمان را نشان دهیم نه اینستاگرام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامین رضاییان: در زمین خودمان را نشان دهیم نه اینستاگرام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید