رحیمی: شطرنج مسئله ای برای حضور در بازی های داخل سالن آسیا ندارد، نام خادم الشریعه به عنوان پرچمدار ثبت شد

به گزارش تور ایران، سرپرست کاروان ورزشی کشورمان در بازی های داخل سالن آسیا و اقیانوسیه از فرایند نهایی شدن ثبت نام تک تک اعضای کاروان اعزامی تا خاتمه ساعات اداری امروز اطلاع داد.

رحیمی: شطرنج مسئله ای برای حضور در بازی های داخل سالن آسیا ندارد، نام خادم الشریعه به عنوان پرچمدار ثبت شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با هزینه ی تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، اصغر رحیمی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازی های آسیایی داخل سالن و رزمی که به نام کاروان شهید مدافع حرم شهید حججی نامگذاری شد در مورد ثبت نام اعضای کاروان گفت: اولین گروه از کادر سرپرستی صبح روز آدینه در عشق آباد ترکمنستان و جهت حضور در نشست هماهنگی نهایی حاضر شده و به آنالیز و نهایی کردن هماهنگی ها جهت ثبت نام با حضور نمایندگان ستاد برگزاری پرداخت.

وی ادامه داد: خوشبختانه ثبت نام تک تک اعضای کاروان با توجه به آنالیز مجدد مشخصات شخصی، رشته، ماده و اوزان و دسته ها در حال اجرا است و تیم ها و رشته های مختلف کاروان شهید حججی بعد از نهایی شدن ثبت نام، طبق برنامه اعلامی از سوی کمیته ملی المپیک می توانند به این دوره از بازی ها اعزام شوند.

رحیمی با اشاره به مشکلاتی که هفته گذشته برای فدراسیون شطرنج بوجود آمده بود، گفت: خوشبختانه فدراسیون شطرنج برای حضور در این دوره از بازی ها هیچ مسئله ای ندارد و این رشته در کنار سایر رشته ها پروسه ثبت نامش به اتمام رسید و نام سارا خادم الشریعه نیز به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران به میزبان اعلام و ثبت شد.

وی در سرانجام با تاکید بر هماهنگی و امکانات خوب میزبان گفت: میزبان شرایط سخت افزاری بسیار خوبی برای میزبانی این دوره از پیکارها در نظر گرفته و خوشبختانه شاهدیم که در امور هماهنگی نیز با نزدیک شدن به زمان شروع بازی ها، منظم تر و دقیق تر عمل می نمایند.

رحیمی گفت: امیدوارم شاهد بازیهایی بدون مشکل و بی نقص باشیم و ورزشکاران کشورمان نیز بتوانند با آمادگی روحی و جسمی مناسب نتایجی خوب و راضی نماینده ای را به دست آورند.

نشست هماهنگی فوق جهت ثبت نام نهایی کلیه تیمهای اعزامی هنوز ادامه دارد و تا سرانجام وقت امروز به طول می انجامد که پس از سرانجام نشست امروز، گزارش تکمیلی اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 827

به "رحیمی: شطرنج مسئله ای برای حضور در بازی های داخل سالن آسیا ندارد، نام خادم الشریعه به عنوان پرچمدار ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیمی: شطرنج مسئله ای برای حضور در بازی های داخل سالن آسیا ندارد، نام خادم الشریعه به عنوان پرچمدار ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید