قهرمان المپیک در جمع مردم محروم استان گلستان

به گزارش تور ایران، کمیل قاسمی قهرمان سنگین وزن کشتی المپیک با هموطنان محروم در استان گلستان دیدار کرد.

قهرمان المپیک در جمع مردم محروم استان گلستان

به گزارش خبرنگاران، کمیل قاسمی قهرمان و نایب قهرمان المپیک و دارنده مدال نقره رقابت های جهانی کشتی آزاد پس از دوران قهرمانی راستا آموزش به کشتی گیران را در پیش گرفت و به همین دلیل نیز ابتدای سال جاری وقتی با پیشنهاد سرمربیگری در کشور کامبوج روبرو شد از آنجا که علاقه بسکمک به امر آموزش و مربیگری داشت پذیرفت تا تیم کشتی کامبوج را در بازی های شرق آسیا همراهی کند.

کمیل قاسمی که به تازگی به ایران بازگشته به عنوان نماینده موسسه خیریه خادمین علی ابن ابیطالب (ع) با حضور در استان گلستان ضمن اهدای برخی مواد غذایی و اقلام بهداشتی به هموطنان محروم شهرهای گرگان، بندر ترکمن، بندر گز و نوکنده در جریان شرایط معیشتی آنها نیر قرار گرفت.

قهرمان المپیک لندن همچنین در مرکز شبه خانواده مهر و ماه بندرگز نیز حضور یافت و با بچه ها بد سرپرست و بی سرپرست دیدار کرد.

کمیل قاسمی یکی از پیروز ترین کشتی گیران کشورمان است که همواره و بویژه پس از پایان دوران فعالیت حرفه ای خود در ورزش در امور خیرخواهانه نیز فعالیت داشته و به همراه دیگر قهرمانان ورزش با حضور در روستا ها و منطقه ها مرزی محروم و منطقه ها آسیب دیده از بلایای طبیعی به مردم کم برخوردار، محروم و حادثه دیده کمک رسانی کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2146

به "قهرمان المپیک در جمع مردم محروم استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان المپیک در جمع مردم محروم استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید