سهیل مهدی: الزامات جدید حرفه ای سازی باشگاه ها سختگیرانه تر شده است

به گزارش تور ایران، سهیل مهدی گفت: آیین نامه جدید صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما ابلاغ شده است. در آیین نامه جدید الزامات استقرار مجوز حرفه و ملی برای کشور های آسیایی اجباری شده است.

سهیل مهدی: الزامات جدید حرفه ای سازی باشگاه ها سختگیرانه تر شده است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سهیل مهدی در مصاحبه با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: آیین نامه جدید صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما ابلاغ شده است. در آیین نامه جدید الزامات استقرار مجوز حرفه و ملی برای کشور های آسیایی اجباری شده است.

مهدی اضافه کرد: در مقایسه با آیین نامه قبلی صدور مجوز حرفه ای به نظر می رسد الزامات جدید حرفه ای سازی باشگاه ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا سختگیرانه تر و با جزئیات بیشتر شده است. آیین نامه جدید را برای اطلاع و اقدام به باشگاه های کشور ارسال کرده ایم و انتظار داریم باشگاه ها از هم اکنون نسبت به استقرار الزامات خواسته شده و طراحی ساختار جدید در باشگاه ها برای مجوز صدور حرفه ای خود اقدام های لازم را انجام بدهند.

مدیر مجوز صدور حرفه ای سازمان لیگ گفت: کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال ایران همانند سال های گذشته در کنار باشگاه ها خواهد بود و از هیچ مشاوره و همکاری جهت پیشبرد فرایند استاندارد سازی و حرفه ای سازی باشگاه ها دریغ نخواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1600

به "سهیل مهدی: الزامات جدید حرفه ای سازی باشگاه ها سختگیرانه تر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهیل مهدی: الزامات جدید حرفه ای سازی باشگاه ها سختگیرانه تر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید