شکایت پرسپولیس از مجری صدا و سیما

به گزارش تور ایران، سایت پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس از یکی از مجریان صدا و سیما به دلیل بعضی ادعاها شکایت کرد.

شکایت پرسپولیس از مجری صدا و سیما

معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس شکایت رسمی بابت ادعاهای مهدی واعظی مجری برنامه سلام تهران از شبکه تهران را به دادسرای فرهنگ و رسانه تقدیم کرد.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره این شکایت آمده است:

مجری یاد شده به صورت واضح و شفاف به جانبداری از تیم محبوب خود پرداخته و برای رسیدن به هدف خود، باشگاه پرسپولیس را قربانی ادعاهای واهی خود نموده است. بر اساس ادعاهای مطروحه در برنامه مورد اشاره، مدیریت باشگاه پرسپولیس دستور داد تا از این مجری به خاطر نشر اکاذیب، افترا، شایعه پراکنی، تشویش اذهان عمومی، ادعای ارائه سند در خصوص ممانعت از قهرمانی سایر تیم ها و همچنین نفرت پراکنی و کوشش برای ایجاد اختلاف بین طرفداران فوتبال، شکایتی طرح شده و به دادسرای فرهنگ و رسانه تقدیم گردد.

همچنین باشگاه پرسپولیس در نامه ای مجزا به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، خواهان پیگیری ادعاهای این مجری مبنی بر وجود اسنادی برای جلوگیری و ممانعت از قهرمانی سایر تیم ها و زیر سوال بردن عملکرد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در برگزاری مسابقات آن هم در رسانه ملی با میلیون ها مخاطب شد. این پرونده به خواسته طرفداران در بالاترین مراجع قضایی به صورت جدی مورد پیگیری قرار می گیرد.

البته با پیگیری های تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس تحویل لوایح جدید شکایت از باشگاه سپاهان اصفهان ادامه دارد تا این اسناد در اختیار فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق و کمیته انضباطی قرار بگیرد.

باشگاه پرسپولیس با ارائه مدارک جدید، از چند بازیکن، کارمند و مسئول باشگاه سپاهان شکایت کرد تا کمیته انضباطی و کمیته اخلاق پس از آنالیز اسناد تازه در خصوص جنجال انتها بازی با سپاهان، تصمیم گیری نمایند.

یکی از مهم ترین اقدامات باشگاه پرسپولیس، ارائه شکایت تازه از مدیران سپاهان مبنی بر ادامه دادن به موضوع پخش شعارهای حاشیه ساز بر مبنای تحقیر و تمسخر پرسپولیس در ملاقات مقابل مس رفسنجان به وسیله بلندگوهای استادیوم نقش دنیا بود.

این اتفاق در حاشیه ملاقات با پرسپولیس هم رقم خورد که با اعتراض شدید همراهان تیم در اصفهان همراه بود و یکی از مسئولان برگزاری این ملاقات قول داد دیگر چنین موضوعی در اصفهان پیش نمی آید اما درست چند روز بعد و در ملاقات روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه برابر مس رفسنجان، مخاطب این شعار بودیم که بارها در استادیوم پخش شد و اسناد ارائه شده به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نشان می دهد شعارها به وسیله گیرنده های تلویزیونی هم قابل تشخیص بود.

در این مورد، باید دید سعید بطحایی ناظر ملاقات سپاهان و مس رفسنجان چه واکنشی به پخش شعار علیه طرفداران پرسپولیس داشته و چطور میخواهد این موضوع را به سمع و نظر ارکان قضایی فدراسیون فوتبال برساند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1799

به "شکایت پرسپولیس از مجری صدا و سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پرسپولیس از مجری صدا و سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید