صنایع به مسئولیت های اجتماعی خود عمل نمایند

به گزارش تور ایران، انوشیروان محسنی بندپی عصر امروز در مراسم افتتاح چند طرح صنعتی در ماهشهر اظهار کرد: با تحریم های ظلمانه که کشورهای استکبار اعمال می نمایند ما کاری نمی توانیم بکنیم به جز مردم نهاد کردن و تکیه بر ظرفیت های داخلی که می توان این امر را در صنایع گازی، نفتی و دریایی استفاده کرد.

صنایع به مسئولیت های اجتماعی خود عمل نمایند

وی اضافه کرد: دولت در بحث اشتغال فراگیر و روستایی و ... هدف گیری خاص خود را دارد به گونه ای که مقرر گردیده در امسال 950 هزار فرصت شغلی ایجاد کند.

محسنی بندپی توضیح داد: در عین حال اگر از مسائل زیست محیطی غفلت کنیم؛ این امر می تواند همانند بحث ریزگردها و آب شور به یک بحران زیست محیطی تبدیل گردد. خوشبختانه پتروشیمی غدیر در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر در زمینه مسائل زیست محیطی پیش قدم بوده است.

سرپرست وزارتخانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما باید به دنبال انجام مسئولیت اجتماعی باشیم و اگر مقداری از درآمدها را صرف مسائل زیست محیطی و ... بکنیم یک سود ارزشمند و کلان خواهیم داشت.

محسنی بندپی در خصوص برخی صنایع متعلق به شرکت های زیر مجموعه این وزارت خانه در استان خوزستان نیز گفت: اگر استاندار خوزستان برای شرکت هایی نظیر فولاد اکسین و لوله سازی اهواز یک خریدار خوب که بتواند ارزش اضافه نموده مناسبی نیز ایجاد نموده و به مسئولیت های اجتماعی خود به خوبی عمل کند، پیدا کند ما آنها را خواهیم فروخت.

وی همچنین گفت: استفاده از نیروهای بومی در ماهشهر یکی از نکات مهم و اصلی ما بوده که ما بر آن تاکید خواهیم داشت همانطور که رئیس جمهور بر آن دستور داده است.

محسنی بندپی همچنین اعلام کرد: مرکز توانبخشی که در بندرماهشهر ایجاد گردیده توسط یک واحد پتروشیمی انجام شده که این واحد به خوبی به مسئولیت اجتماعی خود عمل نموده است. انتظار می رود همه شرکت های پتروشیمی و صنایع خوزستان به مسئولیت های اجتماعی خود عمل نمایند.

وی توضیح داد: ما این آمادگی را داریم که برای همه خانواده هایی که یک معلول دارند، هزینه های این معلول را تقبل کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 36

به "صنایع به مسئولیت های اجتماعی خود عمل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنایع به مسئولیت های اجتماعی خود عمل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید