مجرد: کوشش کردیم تا برترین اتفاق برای والیبال ایران رقم بخورد، کریمی: بازیکنان جوان خودشان را ثابت کردند

به گزارش تور ایران، بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت، او و دیگر بازیکنان این تیم تمام کوشش شان را به کار گرفتند تا برترین اتفاق برای والیبال ایران رقم بخورد.

مجرد: کوشش کردیم تا برترین اتفاق برای والیبال ایران رقم بخورد، کریمی: بازیکنان جوان خودشان را ثابت کردند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، علی اصغر مجرد پس از پیروزی تیم ایران برابر ژاپن و کسب مدال قهرمانی آسیا، گفت: برای رسیدن به این اسم زحمات زیادی کشیدیم.

وی با تأکید بر اینکه از روز اول رقابت ها تنها با هدف قهرمانی پا به مسابقات گذاشته اند، اضافه نمود: خدا را شاکرم که این اتفاق رخ داد. این قهرمانی را به مردم کشورم تقدیم می کنم.

مجرد توضیح داد: تمام کوشش مان را به کار گرفتیم که بهترین اتفاق برای والیبال ایران رقم بخورد.

بازیکن تیم ملی والیبال ادامه داد: همانطور که اراده و هدف گذاری کردیم که در این مسابقات قهرمان شویم، برای دیگر مسابقات هم هدف گذاری می کنیم تا بهترین نتایج را به والیبال ایران تقدیم کنیم.

بعلاوه جواد کریمی پس از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در آسیا گفت: با تمام مسائل موجود در ژاپن از جمله مسائل غذا و هتل مبارزه کردیم، چون تنها یک هدف داشتیم که آنهم قهرمانی بود. خوشحالم این اتفاق عظیم با کادر ایرانی و زحمات آنها به بار نشست.

کریمی که اسم بهترین پاسور آسیا را در ژاپن به خود اختصاص داد، به کار سخت تیم ایران در ملاقات نهایی برابر ژاپن اشاره نمود و اضافه نمود: ژاپن میزبان بود و رویارویی با این تیم و تماشاگرانی که برای تشویق ژاپنی ها آمده بودند، بسیار سخت بود، اما بازیکنان تفکرات قبلی را کنار و با نگاهی تازه پا به میدان گذاشتند و جلو رفتند.

وی اضافه نمود: بازیکنان جوان تیم ملی نشان دادند که در آینده می توانند جایگزین خوبی برای عظیمان تیم ملی والیبال ایران باشند.

بیست ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که از 21 شهریور ماه به میزبانی ژاپن در شهر چیبا شروع شده بود، عصر امروز (یکشنبه) با قهرمانی تیم ملی والیبال ایران به انتها رسید.

تیم های ژاپن، چین و چین تایپه هم در مکان های دوم تا چهارم این رقابت ها قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1951

به "مجرد: کوشش کردیم تا برترین اتفاق برای والیبال ایران رقم بخورد، کریمی: بازیکنان جوان خودشان را ثابت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجرد: کوشش کردیم تا برترین اتفاق برای والیبال ایران رقم بخورد، کریمی: بازیکنان جوان خودشان را ثابت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید