کولاکوویچ: نمی توانیم برای دریافت ویزای آمریکا سفر کنیم، بدون بازی تدارکاتی به چین می رویم

به گزارش تور ایران، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مسئولان برگزاری لیگ ملت های والیبال اگر خواستار حضور ایران در مرحله نهایی مسابقات هستند باید مساعدت بیشتری با تیم ملی به عمل آورند.

کولاکوویچ: نمی توانیم برای دریافت ویزای آمریکا سفر کنیم، بدون بازی تدارکاتی به چین می رویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ایگور کولاکوویچ پیش از آغاز تمرین عصر امروز تیم ملی والیبال در خصوص اضافه شدن بعضی لژیونرها به اردوی تیم ملی، گفت: لیگ های اروپایی به تازگی به انتها رسیده اند و بعضی بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا به ما ملحق شدند. سعید معروف روز شنبه به ما اضافه شد و قائمی نیز به تازگی تمرینات خود را همراه ما آغاز نموده است. بازیکنانی که به تازگی به جمع ما اضافه شده اند تمرینات خود را با شدت کمتری آغاز نموده اند ولی تمرینات سایر بازیکنان با جدیت و قدرت در حال پیگیری است.

وی در خصوص غیبت غفور و فیاضی در اردوی تیم ملی، گفت: غفور دچار مصدومیتی جزیی شده و در چند روز آینده به همراه صابر کاظمی به ما اضافه خواهد شد. پوریا فیاضی نیز با توجه به محدودیتی که تیم شهرداری ورامین در مسابقات باشگاه های آسیا با آن روبرو شده بود، به چین تایپه سفر کرد.

با تور چین سفر کنید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص انجام بازی های تدارکاتی پیش از آغاز لیگ ملت های والیبال، اعلام نمود: درخواست های متعددی برای انجام بازی های تدارکاتی به کشورهای مختلف ارسال کردیم، ولی هنوز پاسخی دریافت نکردیم، بنابراین نخستین بازی رسمی تیم ملی در هفته نخست لیگ ملت ها در چین خواهد بود.

کولاکوویچ در خصوص صدور ویزای آمریکا برای ملی پوشان ایران توضیح داد: سرپرست تیم جزئیات بیشتری در این باره می داند. روند تمرینات تیم ملی در جریان است و نمی توانیم برای دریافت ویزا به سفر دیگری برویم. مسئولان برگزاری لیگ ملت های والیبال اگر خواستار حضور ایران در مرحله نهایی مسابقات (در صورت راهیابی) هستند باید مساعدت بیشتری با ما به عمل آورند و در دریافت ویزا به ما یاری نمایند. هزینه و زمان سفر ملی پوشان برای دریافت ویزا اصلا به صدو فدراسیون و تیم ملی نیست.

وی در انتها گفت: مردم ایران همانند مردم کشور من قابل احترام هستند و سزاوار برخوردی که سال گذشته با آنها شد نبودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 240

به "کولاکوویچ: نمی توانیم برای دریافت ویزای آمریکا سفر کنیم، بدون بازی تدارکاتی به چین می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: نمی توانیم برای دریافت ویزای آمریکا سفر کنیم، بدون بازی تدارکاتی به چین می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید