آدم ربایی در پایتخت؛ رهایی گروگان 37 ساله بعد از چهار ساعت

به گزارش تور ایران، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: با تلاش تیم عملیات کلانتری 104 عباس آباد مرد 37 ساله ای ظرف 4 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

آدم ربایی در پایتخت؛ رهایی گروگان 37 ساله بعد از چهار ساعت

سرهنگ جلیل موقوفه ای در تشریح خبر فوق گفت: ساعت08:30 سیزدهم دی ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی، در حوالی خیابان خرمشهر بلافاصله تیمی از مأموران مجرب کلانتری 104 عباس آباد وارد عمل شدند.

وی عنوان نمود: با حضور عوامل انتظامی در محل و بررسی اظهارات شاهدان عینی مشخص شد، 4 مرد ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح سرد، مرد 37 ساله را سوار بر یک دستگاه خودروی پژو 405 کرده و از محل گریختند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ شرح داد: تیم عملیات کلانتری عباس آباد پس از یک سری تحقیقات گسترده با استفاده از شیوه های نوین پلیسی، دریافتند که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی این جوان را ربوده و او را به مکانی نامعلوم در شهرستان های غرب تهران منتقل و در قبال آزادی وی مبلغ 2 میلیارد ریال از خانواده اش مطالبه کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: به منظور حفظ جان گروگان، تیم عملیات کلانتری 104 شناسایی مخفیگاه متهمان را در دستور کار قرار داده و پیروز شدند محل اسارت گروگان را در یکی از شهرستان های غربی استان تهران شناسایی و با اخذ نیابت قضائی گروگان را ظرف 4 ساعت در یک عملیات پلیسی، آزاد کنند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری 3 آدم ربا در این عملیات پلیسی، افزود: یکی از آدم ربایان قبل از حضور عوامل انتظامی از محل گریخته بود که تحقیقات پلیسی برای دستگیری وی ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1566

به "آدم ربایی در پایتخت؛ رهایی گروگان 37 ساله بعد از چهار ساعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدم ربایی در پایتخت؛ رهایی گروگان 37 ساله بعد از چهار ساعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید