آشنایی برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera) و برترین کارهای این برند

به گزارش تور ایران، مانسرا (Mancera) در سال 2008 از طریق پیر مونتال در فرانسه تاسیس شد. این خانه عطر که به تولید عطرهای نیش می پردازد، در راستای تولید محصولات خود با کمپانی آرت دکو همکاری دارد.

آشنایی برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera) و برترین کارهای این برند

مانسرا آغاز همکاری منحصربه فردی بین یک پدر و دخترش است. پیر مونتال خانه عطر خود را با همکمک دختر و همسرش اداره میکند و یکی از تولید کنندگان پرکار این عرصه محسوب می شود. مانسرا نخستین عطرهای خود را با نام سری عطرهای عود (بلک ، گلد و سیلور) در سه نسخه معرفی نمود. روایح منحصر به فرد مانسرا سبب شد تا خیلی زود بتواند خود را در میدان رقابت با عطرسازان قدر دنیا قرار دهد.

مهمترین عامل پیروزیت برند مانسرا را میتوان این سه موضوع دانست:

  • کپی برداری هوشمندانه از روایح پیروز دنیا با استفاده از ترکیبات ارزانقیمت و سنتتیک بجای روایح طبیعی
  • سیلاج و ماندگاری بسیار خوب ادکلنهای تولید شده
  • طراحی شیشه و بسته بندی شیک و منحصر به فرد این برند

توسعه برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera):

در سال 2017، آملی به مدیر هنری عطرهای مانسرا برای پیشبرد این پروژۀ چند نسلی تبدیل می شود. او مسافر دیرینه ای از خاور دور است و دانش باستانی دارد که در تیره ترین گوشه های کارگاه های عطرهای برتر به او رسیده است. او عکاس و هنرمند رویاگرایی است و اشتیاق دکوراسیون هنری و عشق عطرهایی را دارد که از اوایل کودکی با آنها بزرگ شده بود. در این زمان، هنرهای تصویری با طراحی بویایی ادغام می شوند و اثری به وجود می آید که در گذر زمان برجسته می ماند. خلوص و هندسه در واقع الهام بخشِ خلق الیکسیرها و جعبه های بلورین آنهاست. مانسرا باعث عروج الهامات غربی و شرقی در این اتاق می شود که در آن همگی مشغول کارند. مانسرا حس فرانسوی عطر عجیب و غریب و فوق العاده ای را ارائه می دهد، که ماحصل الهامات تجملاتی و کمال گرایی آن است.

پیر مونتال رویای محصول متمایزی را در فکر می پروراند که خلوص عطر، سبک سازی نقاشی ها و غنی سازی مواد بطری را به همراه دارد. در ماه مه سال 2015، مانسرا در نزدیکی شانزلیزه در بوتیک تجملاتی مونتال پدید آمد. دیگر بر همگان آشکار است که پیر مونتال آرزو دارد دو برند خود را ادغام کند و از شما دعوت می کند تا در تجربه کردن این رویای اصیل شریک شوید تا شما را از طریق آثار برجسته اش مسحور کند. یک عرصۀ جادویی برای تجربۀ همه جانبه ای که شما را وارد سفر زیبایی ها و شگفتی های دنیا شرق می کند.

برترینهای این برند

این کمپانی تا سال 2020 بیش از 60 ادکلن را در کلکسیون کارهایش وارد نموده است که از آن میان میتوان به مشهورترین آنها یعنی ادکلن مانسرا سدرات بویس (Mancera Cedrat Boise)، ادکلن مانسرا رد توباکو (Mancera Red Tobacco) و ادکلن مانسرا رز وانیل (Mancera Roses Vanille) اشاره نمود.

عطر ادکلن مانسرا سدرات بویز-Mancera Cedrat Boise

پس ازپیروزیتهای ادکلن اونتوس برندهای متعددی سعی نمودند رایحه ای مشابه با آن خلق کنند تا بلکه بتوانند در پیروزیت های این فرمول پیروز سهیم باشند. تنها برندهای معدودی توانستند از بعد کیفیت و رایحه در حد و مقدار های رقیب خود ظاهر شوند که مانسرا سدرات بویز بطور حتم یکی از مشابه های بسیار پیروز است.

دوستانی که ادکلن باز هستند حتما با برند مانسرا آشنایی دارند که جدا شده از برند مونتال هست. این ادکلن هم محبوبترین و معروفترین کار این شرکت هست. رایحه ادکلن چوبی ـ میوه ای هست و کاملا میشه اون رو چهارفصل دونست. ماندگاری و پخش خیلی خوبی داره. از لحاظ رایحه شباهت بسیار زیادی به اونتوس از برند کرید داره، البته بعضی ها این ادکلن رو حتی بهتر از اونتوس میدونند.

رایحه ابتدایی سدرات بویس با بوی ترش و شیرین و شاداب انگور فرنگی و لیمو آغاز میشود که حضور رایحه های میوه ای در کنارشان حس شیرین میوه ای و آبداری شبیه به آناناس را بوجود می آورد. در مقایسه با اونتوس این عطر جدا از حس رایحه آناناس، بدلیل حضور انگور فرنگی و لیمو کمی شادابتر و به مشام میرسد. با گذر زمان رایحه میوه ای کماکان حس میشود و در این مرحله با اضافه شدن رایحه چوب درخت سدر و کمی چرم، عطر حالتی چوبی، تلخ و کمی دودی به خود میگیرد اما بدلیل حضور قدرتمند رایحه های میوه ای به هیچ وجه حس سنگین نداشته و کاملا شاداب و باطراوت به مشارکتشان در عطر ادامه میدهند. پخش بوی بالا و ماندگاری بسیارخوبی دارد و در بهار و تابستان بمانند اکسیری جادویی عمل میکند.

عطر ادکلن مانسرا رد توباکو-Mancera Red Tobacco

مانسرا رد توباکو عطر تنباکویی بسیار مجذوب کننده و عامه پسندی است که آغازی گرم و شیرین از رایحه آلبالویی مانند تنباکو دارد که از طریق رایحه دلپذیری از دارچین و زعفران همراهی میشود. با گذر زمان رایحه آلبالویی ضعیف شده و همزمان تنباکو و دارچین قویتر میشوند و عود هم به کمک دیگر روایح می آید. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای گرم، تنباکویی، کمی تلخ، چوبی و دارچینی است که از طریق شیرینی دلچسبی از وانیل متعادل و مجذوب کنندهتر شده اند. مانسرا رد توباکو پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارد و انتخاب بینظیری جهت مصرف رسمی و حتی روزانه در فصلهای پاییز و زمستان میباشد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1995

به "آشنایی برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera) و برترین کارهای این برند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera) و برترین کارهای این برند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید