اطلاعیه سفارت ایران در پکن درباره مشمولان وظیفه در حال تحصیل در چین

به گزارش تور ایران، سفارت ایران در چین خاطرنشان کرد: تمامی مشمولان وظیفه در حال تحصیل در چین که برای بهبود یا پیشگیری از بیماری کرونا به کشور باز می گردند می توانند بدون هیچ محدودیتی بعد از بهبودی برای ادامه تحصیل به چین بازگردند.

اطلاعیه سفارت ایران در پکن درباره مشمولان وظیفه در حال تحصیل در چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

سفارت ایران در چین در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: تمامی مشمولان وظیفه در حال تحصیل در چین که برای بهبود یا پیشگیری از بیماری کرونا به کشور باز می گردند می توانند بدون هیچ محدودیتی بعد از بهبودی برای ادامه تحصیل به چین بازگردند.

در این اطلاعیه آمده است: با هماهنگی و پیگیری به عمل آمده از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران و مطابق با اطلاعیه صادره ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان، تمامی مشمولان وظیفه ای که در کشور چین درحال تحصیل بوده و به دلیل پیشگیری از سرایت بیماری کرونا به میهن اسلامی مراجعت می نمایند مجازند پس از بهبود شرایط و بدون هیچ محدودیتی برای ادامه تحصیل به کشور چین بازگردند.

در این راستا دانشجویان مشمول می توانند برای درج مهر خروجی به بخش مشمولان اداره امور اجتماعی وزارت امور خارجه در تهران مراجعه نمایند و ضرورتی جهت مراجعه به سفارت یا کنسولگری های ایران در چین در این خصوص ندارد.

منبع: ایرنا

منبع: چمدان
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 793

به "اطلاعیه سفارت ایران در پکن درباره مشمولان وظیفه در حال تحصیل در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سفارت ایران در پکن درباره مشمولان وظیفه در حال تحصیل در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید