اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا 10 روز دیگر

به گزارش تور ایران، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش تا 10 روز آینده خبر داد

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا 10 روز دیگر

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش تا 10 روز آینده خبر داد و گفت: جزئیات آزمون استخدام دبیری تا 2 روز دیگر منتشر خواهد شد.

به گزارش ایرنا، عبدالرسول پورعباس روز سه شنبه درباره زمان اعلام نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش به خبرنگاران گفت: این آزمون در موعد مقرر برگزار گشت و نتایج آزمون باید تبدیل به نمره تراز شود. برای اعلام نمره تراز و رتبه بندی نیازمند ضریب کشوری هستیم چرا که منطقه ها مختلف کشور ضریب متفاوتی بر اساس شرایط مختلف دارند که این ضرایب از وزارت کشور به ما منتقل می شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ضرایب منطقه ای هر سال به سازمان سنجش منتقل می شود ولی امسال با تأخیر همراه بود، افزود: این ضرایب با تأخیر هفته گذشته به ما رسید در حالی که هر ساله این ضرایب در ابتدای سال به سازمان منتقل می شد.

وی افزود: رتبه بندی و تعیین کردن تراز داوطلبان در حال انجام است و چنانچه مراحل رتبه بندی و تراز داوطلبان تعیین شود، نتایج به وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی برای کنترل نهایی تحویل و نهایتاً اعلام نتایج انجام خواهد شد.

وی با رد شایعه ای مبنی بر اینکه نتایج آزمون آموزگاری به این دلیل اعلام نمی شود که داوطلبان از نتایج آن با خبر نشوند و دفترچه آزمون دبیری را نیز تهیه کنند، گفت: نتایج آزمون آموزگاری تا قبل از توزیع دفترچه دبیری منتشر می شود.

پورعباس شرح داد: به احتمال خیلی زیاد در صورتی که مشکل خاصی وجود نداشته باشد، نتایج آزمون آموزگاری تا 10 روز آینده اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان سنجش در خصوص زمان انتشار دفترچه آزمون دبیری خاطرنشان کرد: در این رابطه نیز جلسه ای داشتیم و هماهنگی ها برای اعلام روز امتحان، دوره ثبت نام و دفترچه مشاغل ظرف 2 روز آینده با تمام جزئیات اعلام می شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 خرداد 1402 بروزرسانی: 25 خرداد 1402 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2404

به "اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا 10 روز دیگر" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا 10 روز دیگر" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا 10 روز دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید