حضور رسمی کاراته در بازیهای اروپایی

به گزارش تور ایران، به گزارش خبرنگاران، کمیته المپیک اروپا برنامه آزمایشی سومین دوره بازی های اروپایی را منتشر کرد که در کاراته در دو بخش کاتا و کومیته نیز در تقویم این رویداد رسمی درج شده است. این بازی ها در 23 رشته ورزشی طی روزهای 9 تا 25 ژوئن 2023 برگزار می گردد.

حضور رسمی کاراته در بازیهای اروپایی

با ما سفر کنید و با تور اروپا تابستان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

سایت رسمی فدراسیون جهانی با انتشار این خبر نوشت: همانطور که در دو دوره قبلی بازی های اروپایی، باکو در سال 2015 و مینسک در سال 2019 شاهد مبارزه کاراته کاها در این رویداد چند ورزشی بودیم، در این دوره نیز 96 کاراته کا به رقابت خواهند پرداخت.

در ادامه این خبر آمده است: بسیار خوشحالیم کاراته در برنامه ورزشی بازی های اروپایی 2023 قرار گرفته است. ما کاملاً متعهد به برگزاری موفقیت آمیز در بازی های اروپا هستیم، همان کاری که در دو دوره قبلی این رویداد انجام داده بودیم. ما متقاعد شده ایم که کاراته می تواند یکی از رشته های جذاب در این دوره از بازی ها باشد. ما با یاری کمیته برگزاری و اتحادیه کاراته لهستان به رهبری پاول پولتوزسکی برای برگزاری هر چه باشکوه تر این رقابتها و نمایش توانمندیهای کاراته همه کوشش خود را بکار خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1361

به "حضور رسمی کاراته در بازیهای اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور رسمی کاراته در بازیهای اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید