دستور شهردار منطقه 8 درباره کلیپ کودک زباله گرد

به گزارش تور ایران، شهردار منطقه 8 گفت: در پی انتشار کلیپی مبنی بر دریافت وجه از عوامل غیر مجاز پسماند از طریق ماموران شهرداری، دستور بررسی دقیق این موضوع را به نهادهای نظارتی اعلام کرده است.

دستور شهردار منطقه 8 درباره کلیپ کودک زباله گرد

به گزارش ایسنا، تنهایی با اشاره به کلیپ زباله گردی که مدعی شده به ماموران شهرداری ماهانه پول می دهد، ضمن تشکر از حس مسئولیت پذیری شهروندان منطقه 8 اضافه کرد: پدیده شوم زباله گردی به صورت غیرقانونی متاسفانه سال هاست که معضل شهرها است و هیچ کدام از این عوامل غیر مجاز پسماند تحت سرپرستی پرسنل و یا نیروی پیمانکار شهرداری نیستند و این موضوع اخیرا از طریق نهادهای نظارتی به صورت مداوم کنترل می شود.

وی شرح داد: همچنین مجددا به تمام پیمانکاران تذکر داده می شود که نسبت به برداشت مواد بازیافتی از مخازن پسماند سطح شهر خودداری کرده و صرفا با همکاری و آموزش شهروندان نسبت به تفکیک و دریافت پسماندهای بازیافتی از مبدا(منازل و ادارات) اقدام کنند.

شهردار منطقه 8 ادامه داد: در این راستا با همکاری و هماهنگی نیروی انتظامی نیز طرحی درخصوص برخورد با خریداران ضایعات غیر مجاز در سطح شهر تهران به اجرا درخواهد آمد و همچنین شهروندان با حس مسئولیت پذیری می توانند با تفکیک پسماند از مبدا و محل تولید، گام مهمی در جهت کاهش پدیده شوم زباله گردی بردارند و سامانه 137 نیز آماده دریافت درخواست های شهروندان جهت تحویل پسماند های بازیافتی است. تنهایی در خاتمه شهرداری منطقه نیز از شهروندان مطلع درخواست می کند در صورتی که اطلاعاتی از این افراد و یا هر گونه مدرک در این خصوص دارند را به روابط عمومی شهرداری منطقه8 و یا با شماره 960360321 تماس بگیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 فروردین 1401 بروزرسانی: 7 فروردین 1401 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2149

به "دستور شهردار منطقه 8 درباره کلیپ کودک زباله گرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور شهردار منطقه 8 درباره کلیپ کودک زباله گرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید