اخبار اقتصادی

بازار بیرجند؛ راستا سنتی تجارت با هند

بازار بیرجند در استان خراسان را باید یکی از بازارهای سنتی و تاریخی ایران بحساب آورد که رابطه تجاری خوبی با هند داشته و از این طریق، رونق زیادی در آن دیده می شود. لازم هست بدانید که زمانی این بازار قلب تپنده ای داشت. با ما در این مقاله همراه باشید تا قدری...

30 مهر 1399

آلمان: تحریم نورد استریم 2 به واکنش روسیه بستگی دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان این روزها با فشاری مضاعف برای تجدیدنظر در ادامه همکاری با روسیه در باب پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 روبرو است.

29 مهر 1399

الهام اصغری سومین رکورد گینس خود را به ثبت رساند

فیلم مستند شناگر ساخته طهورا ابوالقاسمی درباره زندگی الهام اصغری است که در جریان فراوری آن، این قهرمان شنای زنان ایران پیروز به ثبت رکورد جهانی شنا با یک دست بسته در منطقه آزاد چابهار شد.

28 مهر 1399

مشکل اساسنامه فدراسیون حل شدنی است، چرا نبی دست روی دست گذاشته است

به گزارش خبرنگاران، امیر عابدینی درباره شرایط فعلی فوتبال ایران به رادیو تهران گفت: چند نکته هست که باید اهالی فوتبال به آن رسیدگی کنند. محمد دادکان یک زمانی گفت یک سال فوتبال را تعطیل و همه چیز را سازماندهی و برنامه ریزی کنید. ببینید چقدر شرایط از هم...

27 مهر 1399

تکلیف ته لنجی در جلسه با وزیر کشور معین می گردد

نماینده مردم بوشهر با تأکید بر توجه به مشاغل مردم ساحل نشین استان گفت: اگر معیشت و شغل مردم با یک بخشنامه دست خوش تغییر عمده و در واقع تعطیل گردد، شیوه نادرستی است که باید مجریان و تصمیم گیران درباره این شیوه ها تجدید نظر نمایند.

27 مهر 1399

عراق به دنبال خرید جنگنده رادار گریز سوخوی 57

به دنبال رجحان جنگنده های رادارگریز سوخوی 57 روسیه موسوم به (SU -57) در مقایسه با انواع آمریکایی معروف به اف 22، عراق تمایل خود را برای خرید این نسل جدید از سوخو اعلام کرده است.

24 مهر 1399

پورابراهیمی: دولت جزییات طرح گشایش اقتصادی را به مجلس ارائه نکرده ، با عرضه نفت طبق نظر دولت مخالفیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر فروش نفت به صورت قطعی باشد نه برای دولت بعد مسئله ای ایجاد خواهد کرد و نه برای مردم، اما اگر دولت بخواهد طبق نظر خود عمل کند قطعا مشکل ایجاد خواهد شد.

22 مهر 1399

تلاشگران عرصه داروسازی نقشی بی بدیل در چرخه سلامت و درمان دارند

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، روز داروسازی را به جامعه داروسازی تبریک گفت.

22 مهر 1399

خبرنگاران زنجان جزو استان های با بالاترین رشد مالی در کشور است

زنجان- خبرنگاران- مدیرکل امور مالی و دارایی استان زنجان گفت: اقداماتی که طی چند سال گذشته در استان انجام گرفته نشان می دهد در مقایسه با شاخص ها و آمارهای چهار پنج سال گذشته، زنجان پس از اصفهان و هرمزگان بیشترین رشد مالی را در بین استان های کشور داشته است....

22 مهر 1399

دو راهی بنیاد با مستضعفان

کار بنیاد مستضعفان از بازپس گیری کاخ مرمر و املاک خیابان فرشته، نیاوران، کوهک و... به شوره زار های خوزستان رسیده است. روزی که پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، روی کار آمد، وعده داد که اموال این مجموعه را پس می گیرد.

19 مهر 1399

رئیس فراکسیون ورزش مجلس: کسانی که قرارداد ویلموتس را امضا کردند انگلیسی بلد نبودند، اجازه پرداخت غرامت ویلموتس از بیت المال را نمی دهیم

باید متخلفان و کسانی که باعث بروز اشتباهاتی در قرارداد ویلموتس شدند تاوان داده و غرامت را پرداخت نمایند. نباید این پول از جیب مردم داده گردد. تا زمانی که ما مدافع حقوق مردم هستیم اجازه پرداخت غرامت از جیب مردم و بیت المال را نمی دهیم.

18 مهر 1399

اینفوگرافیک ، فزونی قاطعانه بایدن نسبت به ترامپ از اول سال 2020

داده های آماری از ابتدای سال میلادی نشان می دهد که جوبایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری همچنان از دونالد ترامپ رقیب جمهوری خواه خود پیش است.

17 مهر 1399

آغاز طرح پیش فروش نفت به مردم از یکشنبه آینده

نخستین مرحله از فروش اوراق سلف نفتی با عرضه بیش از 500 هزار بشکه نفت یک شنبه آینده 26 مرداد ماه در تالار بورس انرژی عرضه خواهد شد.

15 مهر 1399

تردد در پایانه مرزی میلک درجریان است

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: مراودات تجاری در پایانه مرزی میلک بعد از انعقاد تفاهنامه مشترک بین مسئولان استانی و والی نیمروز افغانستان به صورت عادی در جریان است به طوری...

12 مهر 1399

امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای همه ، کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند باید تغییر شرایط دهند

مدیر برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به امکان فروش 60 درصد سهام عدالت از این هفته گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند نیز می توانند در سامانه تغییر شرایط دهند و سهام خود را بفروشند.

12 مهر 1399

جزئیات نخستین مرحله از فروش اوراق سلف نفتی در بورس انرژی

خبرنگاران : نخستین مرحله از فروش اوراق سلف نفتی با عرضه بیش از 500 هزار بشکه نفت یک شنبه آینده 26 مرداد ماه در تالار بورس انرژی عرضه خواهد شد.

10 مهر 1399

تصویب طرح دو فوریتی جاماندگان سهام عدالت

نماینده ساری گفت: دو فوریت طرح جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شده است.

8 مهر 1399

مقام ازبک: محدودیت های قرنطینه به تدریج لغو خواهد شد

رئیس مجلس سنای ازبکستان گفت: محدودیت های قرنطینه در این کشور به تدریج لغو خواهد شد.

7 مهر 1399

خبرنگاران شکست جریان تحریف منجر به شکست جریان تحریم می گردد

تهران-خبرنگاران- نایب رییس مجلس گفت: اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم قطعاً شکست خواهد خورد، زیرا که عرصه، عرصه جنگ اراده ها است.

6 مهر 1399

احداث پروژه تفریحی گردشگری در ابرکوه

رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی ابرکوه از احداث یک مجموعه تفریحی، سرگرمی و گردشگری در این شهرستان اطلاع داد.

4 مهر 1399
تعداد: (368)