اخبار اقتصادی

خرید و فروش وکالتی خودرو در فضای مجازی؛ ناظران بازار خودرو در خواب!

اکنون بعد از تحویل دادن خودرو به مشتری شاهد خرید و فروش وکالتی آنها در فضای مجازی هستیم.

29 دی 1399

ضرورت ساخت بیمارستان در منطقه 19

شهر: با جمعی از خیرین و بخش خصوصی درباره ساخت بیمارستان در منطقه 19 مذاکراتی صورت گرفته تا با در اختیار گذاشتن زمین توسط شهرداری، نسبت به ساخت بیمارستان در این منطقه که از نیازهای اساسی ساکنان آن است، اقدام نمایند.

18 دی 1399

خبرنگاران هنرکارت خدمات چند منظوره در اختیار اهالی فرهنگ و هنر قرار می&zwnjدهد

تهران-خبرنگاران- مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در تشریح کارت هنر گفت: این کارت با هدف خدمات چند منظوره در اختیار اهالی فرهنگ و هنر قرار می گیرد که از میان آن می توان به کارکرد هویتی، بانکی و خدمات رفاهی اشاره نمود.

18 دی 1399

ماجرای گرانی انار؛ دلال&zwnjها جلوی عرضه انار را گرفتند

کشاورزان می گویند انار را کیلویی 5 هزار تومان از آن ها می خرند و در بازار تا 3 یا 4 برابر قیمت می فروشند آن هم درحالی که به دلیل آزادسازی قیمت کود و سم هزینه های فراوری چندبرابر شده است. البته نمی توان از تاثیر صادرات میوه که مدتی است رونق گرفته، گذشت. ولی...

16 دی 1399

اپل با انتشار قابلیت جدیدی به کاربران اجازه می&zwnjدهد تا خریدهای خود را با اعضای خانواده&zwnjشان به اشتراک بگذارند

اگر کاربر اپل هستید و دوست دارید که خریدهای درون برنامه ای خود را با خانواده تان به اشتراک بگذارید، شانس به شما رو نموده است. چون این شرکت در اطلاعیه ای اعلام نموده که از حالا حق اشتراک ها و خریدهای درون برنامه ای را می توان میان اعضای خانواده به اشتراک...

15 دی 1399

قطع بسته های غذایی در صورت رای ندادن در انتخابات

یکی از حاشیه های عجیب انتخابات ونزوئلا اظهار نظر یکی از حامیان نزدیک مادورو و رییس سابق مجمع ملی این کشور است.

13 دی 1399

نوبخت: 50 هزار میلیارد تومان از منابع پیش بینی شده بودجه 99 محقق نشد

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در هشت ماه نخست امسال با منابع پیش بینی شده 571 هزار میلیارد تومانی 334هزار میلیارد تومان منابع به خزانه واریز شده که تا کنون50هزار میلیارد تومان از منابع پیش بینی شده محقق نشده است.

12 دی 1399

شیائومی وارث تاج و تخت هواوی

پیش از تحریم های ایالات متحده علیه هواوی، این کمپانی چینی می خواست پا را فراتر از هر زمان دیگر گذاشته و به مقابله مستقیم با سامسونگ بپردازد. چند سال قبل از تحریم ها، هواوی توانسته بود به جایگاهی برابر با اپل رسیده و در نهایت این کمپانی غول تکنولوژی را...

10 دی 1399

رزرو یا مصرف خون در سزارین های لاکچری تخلف است

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران دستور بازدید سرزده مدیران کل استان ها از بیمارستان ها را صادر کرد و گفت: در صورت رزرو یا مصرف خون در سزارین های غیراورژانسی، مطابق آیین نامه فعالیت بانک خون بیمارستانی با مرکز درمانی برخورد خواهد شد.

8 دی 1399

افزایش تورم در آبان؛ هزینه خانوارها 46 درصد بیشتر شد

تهران (پانا) - گزارش رسمی مرکز آمار از افزایش تورم در آبان ماه حکایت دارد.

2 دی 1399

آینده کرونا؛ سیر همه گیری و سناریو های احتمالی

پیش بینی رفتار احتمالی ویروس سارس-کرونای-2، عامل بیماری همه گیر و نوظهور کووید-19، منوط به دقت داده های گوناگونی ست که عمدتا در ماه ها و گاه سال های اول همه گیری بدست می آیند. با این حال با توجه به بعضی شواهد حاضر و الگوی همه گیری های ویروسی کم وبیش مشابه...

30 آذر 1399

ایران به دانش فنی بذر واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان دست یافت

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری با اشاره به اینکه ما تا به امروز دانش فنی تولید بذرواکسن را در کشور نداشتیم گفت: اکنون به این مرحله رسیدیم و توانستیم بذر بومی واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تولید کنیم.

28 آذر 1399

خبرنگاران تولید 70 درصدکیت های تشخیص بیماری دام وطیور توسط دانش بنیان ها

تهران- خبرنگاران- معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: در حال حاضر 70 درصد کیت های مورد نیاز برای تشخیص بیماری های دام و طیور با حضور شرکت های دانش بنیان در ایران تولید می شود.

27 آذر 1399

خبرنگاران نامه فسخ قرارداد نیشکر هفت تپه به سازمان خصوصی سازی ارسال شد

تهران- خبرنگاران- معاون حقوقی و امور مجلس وزارت اقتصاد و امور داریی گفت: سازمان خصوصی سازی نامه ای را به هیات داوری ارسال کرد تا در رابطه با شرکت هفت تپه رای نهایی خود را اعلام کنند.

22 آذر 1399

تشریح پرمصرف ترین و پرهزینه ترین خدمات آزمایشگاهی در شش ماهه اول سال جاری

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران پرمصرف تربن و پرهزینه ترین خدمات آزمایشگاهی در شش ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.

21 آذر 1399

کرملین و بایدن در شرایط ابهام

با پیروزی یک دموکرات در انتخابات امریکا باید انتظار انتقام همه قدرت های ضدجمهوریخواه را داشت. به عبارت دیگر روسیه هراسی بیشتر در اروپا و کشتار در نقاط بحران زای دنیا و افزایش تحریم ها کمترین پیامدهای آن می تواند باشد. اما اگر بایدن را فردی از دنیا دیگر...

20 آذر 1399

خبرنگاران اسناد تدبیر و توسعه آذربایجان شرقی 55 درصد عملیاتی شد

تبریز-خبرنگاران- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: اسناد تدبیر و توسعه این استان که از حدود 7 سال قبل تدوین شد، در مجموع 55 درصد عملیاتی شده است.

20 آذر 1399

اصغری مقدم: دو مدیر آرزو می کنند لیگ فوتسال برگزار نشود، 8 ماه است بازیکنان پول نگرفته اند

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با انتقاد از عدم برگزاری لیگ برتر این رشته، گفت بازیکنان فوتسال هشت ماه است به خاطر عدم برگزاری مسابقات دریافتی ندارند.

19 آذر 1399

پیشنهادهای 46گانه کمیسیون بازار پول و سرمایه و مرکز پژوهش های اتاق ایران برای بورس

کمیسیون بازار پول و سرمایه و مرکز پژوهش های اتاق ایران با تاکید بر اینکه ﺭﻭﻧﺪ ﭼﻨﺪﻣﺎﻫﻪ ﺍﺧﯿﺮ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﻣﻮﺟﯽ ﺍﺯ ﺑﯽﺍﻋﺘﻤﺎﺩﯼ ﻭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪﯼ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬﺍﺭﯼﻫﺎﯼ ﺧﺮﺩ ﻭﮐﻼﻥ ﺭﻗﻢ ﺯﺩه است، با انتشار بیانیه ای خطاب به...

17 آذر 1399

روسای جمهوری تک دوره ای در آمریکا چه کسانی هستند؟

خبرگزاری خبرنگاران-در صورتی که جو بایدن رسماً رئیس جمهور آمریکا اعلام گردد، دونالد ترامپ به جمع رؤسای جمهوری می پیوندد که تنها یک دوره چهار ساله راهنمایی این کشور را بر عهده داشتند.

16 آذر 1399
تعداد: (421)