شرط های خاص برای ملی پوشان

به گزارش تور ایران، علی جوادی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره عدم حضور اصحاب رسانه در اردوی تیم ملی گفت: ستاد ملی کرونا به ما اجازه نداده که تعداد زیادی از خبرنگاران را به اردوی تیم ملی دعوت کنیم. حتی برای بازی روز دهم فروردین ماه مقابل سوریه هم تعداد محدودی از خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان مجوز حضور پیدا کرده اند. به همین دلیل از اصحاب رسانه خواستیم طی روزهای هفتم و نهم فروردین ماه برای تهیه خبر به ترتیب به اردوی تیم ملی ایران و سوریه بیایند و در 15 دقیقه ابتدایی تمرین حضور داشته باشند.

شرط های خاص برای ملی پوشان

وی درباره بازیکنان کرونایی تیم ملی و احتمال بیشتر شدن تعداد کرونایی ها اظهار داشت: عارف غلامی، محمدرشید مظاهری و مهدی قایدی جواب تستشان مثبت شده است. ما فقط برای تمرین تیم ملی گفتیم که بچه ها ماسک را بردارند و در بقیه موارد بچه ها باید پروتکل ها را رعایت کنند. حتی درباره ورود علی قلی زاده از بلژیک هم خیلی سختگیرانه عمل کردیم چرا که 20 تن از بازیکنان و اعضای باشگاه شارلروا از جمله کاوه رضایی به کرونا مبتلا شده بودند. به همین دلیل علی قلی زاده با 24 ساعت تاخیر به اردو اضافه شد و بعد از مثبت نشدن تستش به تمرین اضافه شد.

سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال در ادامه بیان داشت: تست ورودی از بازیکنان گرفتیم و منفی شد. فردا مجددا این تست گرفته می شود. روزهای شنبه و دوشنبه هفته آینده نیز این کار تکرار می شود. بازیکنان در مجموع چهار مرحله تست می دهند. آنها تنها در حین تمرین حق دارند ماسک را بردارند. در محوطه هتل هم قوانین به شدت پیچیده است و با شرایط عادی متفاوت است. قبلا بازیکنان خیلی راحت باهم در تماس بودند ولی الان اینطور نیست. ما تمام موارد را رعایت و منتقل کردیم. تلاش می کنیم با کمترین آسیب به بازی روز دهم برسیم.

وی درباره تلاش فدراسیون برای دریافت میزبانی از بحرین گفت: تمام تقلای ما بر این است تا تجدید نظری برای میزبانی بحرین بگیریم. مذاکره مستقیم انجام دادیم. حتی دکتر مهرعلی، نایب رییس فدراسیون فوتبال با معاون وزیر ورزش عمان صحبت کرده که یکی از تاثیرگذارترین افراد در ای اف سی است. مکاتبات متفاوتی داشتیم برای اینکه این میزبانی به ما برشود یا به کشوری به غیر از بحرین منتقل شود. حتی اگر زورمان به کنفدراسیون فوتبال آسیا نرسد، بازی ها را در ساعات خاتمهی شب و بدون تماشاگر برگزار کنیم.

جوادی در خاتمه گفت: اردویی در روزهای ابتدایی خردادماه در جزیره زیبای کیش برگزار می کنیم که همه مدیران منطقه آزاد کیش پای کار آمده اند و تمام امکاناتشان را به کار می برند تا بهترین سرویس را در اختیار تیم ملی فوتبال ایران قرار بدهند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1722

به "شرط های خاص برای ملی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط های خاص برای ملی پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید