فال روزانه سه شنبه 15 آبان 1397

به گزارش تور ایران، فال روزانه سه شنبه 15 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه پانزدهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه سه شنبه 15 آبان 1397

فال روزانه سه شنبه 15 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه پانزدهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

متولدین این ماه بسیار احساسی هستند و روابط خود را بر اساس احساساتشان دسته بندی می نمایند. امروز دوست دارید به هر صورتی که شده رابطه محبت آمیز قدیمیتان را زنده نگه دارید ولی از طرفی رعایت حد و مرز برای یک رابطه نیز برایتان بسیار مهم است. زیاد سخت نگیرید و بگذارید سرنوشت خودش برای حرکت امروزتان تصمیم بگیرد.

اردیبهشت

شاید ایده پردازی و خلاقیت بتواند راه های متفاوتی را جلوی پایتان قرار دهد، به شرط آنکه کارایی لازم را داشته باشد. اگر می بینید که دیگران برای انجام روش های نو از شما حمایت نمی نمایند بهتر است کمی صبر نموده و بیشتر فکر کنید. انجام تنهایی کارها وقت و انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت، پس شکیبا باشید.

خرداد

منطقی بودن ویژگی شاخص متولدین این ماه است. ایده های نو و دیدگاه های نوین نیز از همین خصوصیتشان حاصل می شود. ولی همواره سپردن کارها به دست عقل هم خوب نیست کاهی باید به رویاها اجازه پرواز کردن داد. رابطه های ایده ال محبت آمیز در بیان احساسات پدید می آیند. امروز بهترین استراتژی برای شما حفظ روابط عادی در دوست داشتن است.

تیر

از آن افرادی هستید که ترجیح می دهید در خانه بمانید تا اینکه تنهایی بیرون بروید. مسلما هر تفریحی با دوستان صمیمی لذت بخش تر خواهد بود. البته سعی کنید که برای پیدا کردن کسی مثل خودتان وقت زیادی را هدر ندهید. فرصت شما بسیار با ارزش تر از آن است که صرف این کارهای بی فایده شود.

مرداد

امروز کارهای بسیار زیادی روی سرتان تلنبار شده اند. کارهایی که حتی نمی دانید چگونه باید انجامشان دهید. بهتر است قبل از دست به کار شدن خوب فکر کنید. بهتر است کمی خود را سرگرم نموده تا افکارتان از حالت سکون و یکنواختی خارج شود. به جای اینکه خلاف جریان آب شنا کنید خود را به دست آن بسپارید.

شهریور

از تغییر در وجودتان هراس دارید. هر چه بیشتر در رابطه با این موضوع فکر کنید اوضاع بحرانی تر خواهد شد. هر چند که بر خلاف تصوراتتان خطری شما را تهدید نخواهد نمود. امروز از تجزیه و تحلیل منطقی کارها بپرهیزید. حس ششمتان هر چه می گوید به آن عمل کنید شاید راه چاره خوبی پیش رویتان قرار دهد.

مهر

به نظرتان امروز روزی است که شما می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید و به همین دلیل برنامه سنگینی برای خود می ریزید، اشتباه نکنید زمان زیادی برای رسیدن به این روز مانده است. به صورت کاملا اتفاقی دلتان برای یک دوست قدیمی تنگ می شود. شما در این فکر خواهید رفت که او این روزها چه می نماید و زندگیش چگونه پیش می رود. به جای فکر کردن بهتر است با او تماسی گرفته و از حالش باخبر شوید. قطعا او نیز از مصاحبه با دوستی قدیمی لذت خواهد برد.

آبان

امروز فعالیت های گروهی پر تنشی را خواهید داشت داشت. جلساتی که حاضرین در آن با تعصب از عقاید خود دفاع می نمایند. پیدا کردن وجه مشترک در بین این درگیری ها تقریبا کاری است غیر ممکن. سعی کنید از شرکت در این جلسات دوری کنید چرا که نخواهید تنواست حرفتان را به کرسی بنشانید. قطعا در بین این جمع، فردی پیدا خواهد شد که تمایلایتش به شما نزدیک باشید، بهتر است در آرامش کمی با او صحبت کنید.

آذر

چند روزی است که حسی در درونتان از تغییر خبر می دهد. احساسی که نگرانی و تشویش را در ذهنتان افزایش داده است. هرگز تسلیم این افکار آزار دهنده نشوید. اگر قرار به تغییری باشد این تغییرات نه تناه امنیت شما را بر هم نخواهد زد بلکه به نفع شما خواهد بود. شاید در ابتدا همه چیز بر وفق مرادتان نباشد ولی پس از مدت زمانی اوضاع رو به راه خواهد شد. امروز انرژی منفی و استرس دیگران را حس می کنید، سعی کنید با انجام کارهای شخصی خودتان را از مسائل دیگران دور نگه دارید.

دی

از مدت ها پیش در فکر مهاجرت برای طی کردن پله های ترقی بوده اید. محدودیت ها و موانع بسیاری را در جلوی راه خود می بینید و در بعضی موانع بسیار نا امید می شوید. وقتی تا این حد در رسیدن به هدفتان مصمم باشید هیچکس جلودارتان نخواهد بود. نگران نباشید خیلی زودتر از آنچه تصورش را بکنید به نتیجه تلاشتان خواهید رسید. امروز انگیزه هایتان دوچندان شده است.

بهمن

امروز بالاخره از کاغذبازی اداری مربوط به حل یک مسئله اقتصادی نجات خواهید یافت. هر چند که در این مدت انرژی و زمان زیادی را صرف برطرف این مشکل نموده اید ولی نتیجه دریافت از آن، روزتان را شیرین خواهد نمود. آنقدر از این بابت مسرور هستید که دلتان می خواهد دائم با دیگران حرف بزنید. از آنجایی که امروز روز بسیار خوبی بوده است می توانید یک قرار عاشقانه نیز ترتیب دهید تا روزتان کامل شود.

اسفند

امروز ممکن است یکی از اطرافیان شما از بابت مسئله ای در رابطه با کار، خانواده و یا تحصیلاتش بهم ریخته باشد. انتظار هر نوع برخوردی را از او داشته باشید و از رفتارش دلگیر نشوید. سعی نکنید مثل آدم های همه چیز دان او را نصیحت کنید، بدانید که این کار نه تنها او را آرام نمی نماید بلکه باعث عصبانیت او نیز می شود. بهترین در روبرو با چنین فردی رها کردن او به حال خودش است.

منبع: setare.com
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1627

به "فال روزانه سه شنبه 15 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 15 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید