بهترین هتل های کواالالامپور در تور مالزی

به گزارش تور ایران، برای انتخاب هتل در مالزی انتخابهای بسیاری در پیش روی شماست اما اگر دوست دارید در میان هتل های کوالالامپور آنهایی که در میان گردشگران مشهورتر بوده اند را بشناسید، در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین هتل های کواالالامپور در تور مالزی

کوالالامپور ، پایتخت مالزی یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگردی در جنوب شرقی آسیا محسوب می گردد . این شهر پر از هتل های مختلف 3 تا 5 ستاره است که توریست ها برای اقامت انتخاب میکنند . بر اساس نظر سنجی های انجام شده محبوب ترین هتل های تور کواالالامپور در سال 2017 انتخاب شده اند .در این نظر سنجی فاکتورهای مختلفی از قبیل ، موقعیت محلی ، تمیزی هتل ، رفتار کارکنان ،قیمت مناسب هتل با توجه به درجه و خدمات و همینطور امکانات عمومی هتل ، توسط گردشگران بررسی شده اند و محبوب ترین هتل های کوالالامپور که مرتباٌ توسط مشتریان رزرو میشوند ، به شرح ذیل انتخاب شده اند . اگر علاقمند به سفر با تور مالزی یباشید ، میتوانید این هتل ها را انتخاب کرده و از اقامت در آنها لذت ببرید .

هتل تریدرز کوالالامپور (Traders hotel kuala lumpur)

یکی از محبوب ترین هتل های کواالالامپور که توسط گردشگران مرتباٌ رزرو شده است ، هتل تریدرز کوالالامپور است . این هتل 5 ستاره در منطقه مثلث طلایی کوالالامپور و نزدیک به برج های معروف پتروناس قرار گرفته است و ظرف 13 دقیقه پیاده میتوانید مسافت بین این هتل تا برجهای دوقلو را طی کنید . هتل تریدرز کوالالامپور ، دارای 571 اتاق و همینطور 2 رستوران میباشد . این هتل جزو یکی از هتل های لوکس کوالالامپور محسوب می شود.

هتل مجستیک کوالالامپور (Majestic hotel kuala lumpur)

یکی از محبوب ترین هتل های کواالالامپور ، هتل 5 ستاره مجستیک در مرکز شهر کوالالامپور میباشد . این هتل کلاٌ دارای 300 اتاق بوده و با خدمات و سرویس مناسب از مشتریان خود پذیرایی میکند . باغ پرندگان کوالالامپور که از زیباترین جاهای دیدنی کوالالامپور است ، در فاصله 15 دقیقه پیاده از این هتل قرار گرفته است . این هتل دارای 2 رستوران بوده و به دلیل سرویس ، رفتار کارکنان و تمیز بودن و همبنطور قیمت مناسب ، از جمله هتل هایی است که بسیار مورد علاقه گردشگران بوده و در اغلب سایت های رزرو هتل به مسافرین توصیه می گردد .

هتل آلوفت کوالالامپور (Aloft hotel kuala lumpur)

هتل آلوفت کوالالامپور ، یکی از بهترین و محبوت ترین هتل های 4 ستاره در شهر کوالالامپور میباشد . این هتل 4 ستاره 412 اتاق بسیار لوکس و 3 رستوران دارد که در فضای بسیار شیک و مدرن از مسافرین خود پذیرایی می کنند .این هتل 4 ستاره که در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است ، دسترسی بسیار راحتی به تمام مناطق کوالالامپور داشته و همچنین تعداد زیادی از مرکز خرید ارزان قیمت کوالالامپور در نزدیکی این هتل قرار گرفته اند . اگر علاقمند به اقامت در یکی از هتل های 4 ستاره با خدمات عالی و قیمت خوب هستید ، هتل آلوفت کوالالامپور انتخاب بسیار مناسبی میباشد.

هتل شانگریلا کوالالامپور (Shangri la hotel kuala lumpur)

هتل های شانگریلا جزو هتل های 5 ستاره مشهور در سراسر دنیا بوده و شعبه شانگریلا در کوالالامپور نیز جزو هتل های مورد علاقه گردشگران بوده و در اغلب سایت های رزرو هتل دارای درجه رضایتمندی مسافرین میباشد . این هتل با داشتن 662 اتاق که به صورت لوکس و با امکانات کافی برای اقامت مسافرین آماده شده اند ، یکی از بهترین گزینه ها برای علاقمندان به اقامت در هتل های کوالالامپور اعلام شده است . موقعیت محلی هتل شانگریلای کوالالامپور در مثلث طلایی کوالالامپور بوده و با برجهای دوقلوی پتروناس فقط 11 دقیقه فاصله دارد .

هتل سنترال کوالالامپور (Sentral hotel kuala lumpur)

هتل سنترال کوالالامپور ، یکی از هتل های 3 ستاره در شهر کوالالامپور است که در لیست محبوب ترین هتل های کوالالامپور قرار گرفته است .این هتل که کلاٌ 192 اتاق دارد ، در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است و دسترسی بسیار راحت به مناطق مرکزی شهر کوالالامپور دارد . داشتن اتاق های تمیز ، موقعیت محلی مناسب ، رفتار خوب کارمندان و قیمت مناسب این هتل از دلایلی بوده است که موجب گردیده بین هتل های پر طرفدار کوالالامپور جای داشته باشد . اگر علاقمند به اقام تدر هتلی تمیز و ارزان قیمت در مرکز شهر کوالالامپور دارید ، هتل 3 ستاره سنترال کوالالامپور انتخاب بسیار مناسبی برای شما میباشد .

هتل کروس کوالالامپور (Corus hotel kuala lumpur)

یکی از محبوب ترین هتل های کواالالامپور ، هتل 4 ستاره کروس کوالالامپور است که در اغلب پکیج های تور مالزی به مسافرین پیشنهاد می گردد . این هتل 4 ستاره که بر طبق نظریه مسافرین به عنوان یکی از هتل های 4 ستاره خوب در شهر کوالالامپور انتخاب شده است ، با دارای بودن 388 اتاق و 3 رستوران در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است . این منطقه به نام مثلث طلایی کوالالامپور مشهور است و توریستی ترین منطقه این شهر محسوب می گردد. برج های دوقلو و مرکز خرید سوریا فقط 10 دقیقه از این هتل فاصله دارند .

هتل گرند حیات کوالالامپور (Grand hyatt hotel kuala lumpur)

یکی از هتل های محبوب کوالالامپور از دید گردشگران ، هتل گرند حیات کوالالامپور میباشد . این هتل 5 ستاره که عضوی از گروه هتل های زنجیره ای گرند حیات میباشد ، یکی از بهترین گزینه ا برای اقامت در کوالالامپور میباشد . این هتل دارای 412 اتاق و همچنین 3 رستوران بوده و از لحاظ موقعیت محلی در منطقه مثلث طلایی کوالالامپور قرار گرفته است . برج های دوقلوی پتروناس در فاصله 7 دقیقه پیاده از این هتل قرار گرفته اند و از پنجره اغلب اتاقهای این هتل نیز میتوانید نمای زیبایی از برج های پتروناس را مشاهده کنید . آکواریوم بزرگ و مشهور کوالالامپور نیز در فاصله بسیار نزدیکی از این هتل قرار دارد .

هتل پارک رویال کوالالامپور (Parkroyal hotel kuala lumpur)

حتماٌ نام هتل پارک رویال کوالالامپور را شنیده اید ، این هتل که جزو محبوب ترین هتل های کوالالامپور میباشد ، هتل 5 ستاره ای است که در اغلب پکیج های تور مالزی دیده میشود . این هتل در منطقه مشهور بوکیت بینتانگ کوالالامپور قرار گرفته است و با اقامت در این هتل میتوانید دسترسی بسیار راحتی به مرکز شهر کوالالامپور داشته باشید . میدان مشهور و مرکز خرید برجایا تایمز تا این هتل فقط 5 دقیقه پیاده فاصله دارند و همچنین این منطقه پر از مراکز خرید و رستوران هایی است که در همه طول سال مملو از توریست میباشد . این هتل کلاٌ 426 اتاق و 3 رستوران دارد .

هتل ایمپریال کوالالامپور (Imperial hotel kuala lumpur)

در لیست محبوب ترین هتل های کوالالامپور ، هتل ایمپریال نیز جای دارد . این هتل در برخی از سایت ها به عنوان 4 ستاره و در برخی از سایت ها به عنوان هتل 5 ستاره به مسافرین کپیشنهاد شده است اما در هر حال این هتل به دلیل داشتن خدمات خوب و موقعیت مکانی بسیار مناسب ، جزو هتل های پر طرفدار کوالالامپور است . کلاٌ دارای 519 اتاق و 2 رستوران بوده و در منطقه مثلث طلایی کوالالامپور قرار گرفته است . برج های زیبای پتروناس با این هتل فقط 10 دقیقه فاصله دارند. برای علاقمندان به اقامت در مرکز شهر کوالالامپور این هتل جزو یکی از گزینه ای خوب میباشد.

هتل هیلتون کوالالامپور (Hilton hotel kuala lumpur)

هتل های زنجیره ایی هیلتون در سراسر نیا جزو هتل های مورد علاقه مسافرین میباشند و در شهر کوالالامپور نیز ، هتل 5 ستاره هیلتون جزو محبوب ترین هتل های کواالالامپور محسوب می گردد. این هتل یک 5 ستاره واقعی است که با خدمات بسیار مناسب و سرویس استاندارد هتل های هیلتون ، اقامتی به یاد ماندنی در شهر کوالالامپور را برای شما رقم خواهد زد . هتل هیلتون کوالالامپور در مرکز این شهر قرار گرفته و دارای 499 اتاق لوکس به همراه 6 رستوران مختلف است که با مجموعه ای از غذاهای خوش طعم بین المللی و غذاهای محلی مالزیایی از مشتریان خود پذیرایی می کنند .

انتشار: 1 بهمن 1397 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 121

به "بهترین هتل های کواالالامپور در تور مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین هتل های کواالالامپور در تور مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید