همراه اول برترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال

به گزارش تور ایران، با کسب بالاترین امتیاز، روابط عمومی همراه اول در دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، لوح ویژه ارتباطات رسانه ای را دریافت کرد و به عنوان روابط عمومی برتر در بخش روابط عمومی دیجیتال معرفی شد.

همراه اول برترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز شنبه 30 اردیبهشت 1402، دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران (آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی) با حضور جمعی از مدیران، کارشناسان و اساتید روابط عمومی ایران و تعدادی از اساتید بین المللی، در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در بخش معرفی برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی های علمی و تخصصی اجرا شده پیروز به دریافت نشان ویژه ارتباطات رسانه ای شد.

همچنین روابط عمومی همراه اول با توجه به جمع بندی و تصمیم هیأت داوران به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه روابط عمومی دیجیتال در سال 1401 معرفی شد و شایسته دریافت لوح و تندیس این جشنواره شد.

در این رویداد پیام آنه گرت آبارزوا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی(IPRA) به مناسبت روز ملی روابط عمومی در ایران نیز قرائت شد.

در بخشی از پیام وی عنوان شده بود: روابط عمومی، یک ضرورت در عصر ارتباطات به شمار میرود و پیروزیت سازمان ها، ادارت و شرکت ها و دوام آنها در عرصه ها و فعالیت تخصصی به عملکرد روابط عمومی وابسته شده است.

براساس تعریف رئیس IPRA از روابط عمومی، این حوزه یک شیوه مدیریت تصمیم گیری است که وظیفه ایجاد روابط و منافع بین سازمان ها و مخاطبان آنها براساس ارسال اطلاعات از طریق روش های ارتباطی اخلاقی و قابل اعتماد را بر عهده دارد که تحقق این تعریف بر عناصر تصمیم گیری، ایجاد روابط عمومی دوسویه سودمند، اطلاع رسانی و اخلاق وابسته است.

به همین علت دو کارگاه آموزشی روابط عمومی با عناوین روش های تبیین و انعکاس در روابط عمومی و مهارت های گویایی، دیداری و شنیداری در روابط عمومی در روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه به صورت مجازی برگزار شد.

گفتنی است روابط عمومی همراه اول در راستای برنامه راهبردی این اپراتور و با مأموریت تحقق رویای دیجیتال سعی داشته با برقراری ارتباطات دیجیتال رسانه ای، ارتباط خود با مشترکان و رسانه ها را تقویت کرده و به صورت هوشمند دسترسی ذینفعان به اطلاعات و خدمات موردنیاز را فراهم کند.

منبع: فوت و فن
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2393

به "همراه اول برترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول برترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید