هنر نقاشی، بستر مناسبی برای ساماندهی خلاقیت بچه ها می باشد

به گزارش تور ایران، خبرگزاری خبرنگاران- عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران گفت: بچه ها امروز به وسیله نقاشی و ایده هایی که روی کاغذ نقش می بندد، به نوعی راستا آینده خود را ترسیم می نمایند.

هنر نقاشی، بستر مناسبی برای ساماندهی خلاقیت بچه ها می باشد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران، محمدجواد حق شناس اضافه نمود: به طور قطع اگر بخواهیم به شهر و آینده شهر فکر کنیم، باید مبانی توجه و تاکید فکر و اندیشه صحیح و درست را روی بچه ها سرمایه گذاری کنیم؛ چراکه آن ها آینده سازان کشور هستند.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین ابزار ها و شاید شیوه هایی که امکان اندیشه ورزی را در بچه ها فراهم می نماید، ایجاد بستر های مناسب برای پرورش استعداد های خلاقانه ای است که از پدر و مادر نشات گرفته و مدیران شهری باید زمینه ساز رشد این استعداد ها باشند.

عضو شورا گفت:از دیرباز هنر نقاشی ابزار و بستر مناسبی برای ساماندهی خلاقیت بچه ها بوده است. بچه ها امروز به وسیله نقاشی ها و ایده هایی که روی کاغذ نقش می بندد، به نوعی جهت آینده خود را ترسیم می نمایند.

حق شناس ابراز خوشحالی کرد که با وجود شیوع ویروس کرونا و دوری از مدارس، فرصتی فراهم شد تا بچه ها بتوانند آرزو های خود را نقاشی نمایند و شهرشان را به تصویر کشند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1616

به "هنر نقاشی، بستر مناسبی برای ساماندهی خلاقیت بچه ها می باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنر نقاشی، بستر مناسبی برای ساماندهی خلاقیت بچه ها می باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید