کاتارو های اعزامی به مسابقات رده های سنی پایه قهرمانی آسیا معرفی شدند

به گزارش تور ایران، پس از برگزاری مرحله دوم انتخابی تیم ملی کاتا رده های سنی پایه دختران، کاتارو های برتر جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان معرفی شدند.

کاتارو های اعزامی به مسابقات رده های سنی پایه قهرمانی آسیا معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات مرحله دوم انتخابی تیم ملی کاتا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید دختران در بخش کاتا انفرادی و تیمی برگزار و نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان معرفی شدند.

در بخش کاتا انفرادی رده سنی نوجوانان، ساجده جهانشاهی از استان کرمان با شکست رقبای خود به عنوان نفر برتر این مسابقات انتخاب و جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان عضو تیم ملی شد.

در بخش کاتا انفرادی رده سنی جوانان، ملیکا عزتی از استان تهران با شکست رقبای خود به عنوان نفر برتر این مسابقات انتخاب و جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان عضو تیم ملی شد.

در بخش کاتا انفرادی رده سنی امید، حدیث جمال از استان تهران با شکست رقبای خود به عنوان نفر برتر این مسابقات انتخاب و جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان عضو تیم ملی شد.

در بخش کاتا تیمی رده سنی جوانان، تینا فتاحی، یکتا داوری و ملیکا سلطانی از استان اصفهان با شکست رقبای خود به عنوان تیم برتر این مسابقات انتخاب و جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان عضو تیم ملی شدند.

مسابقات آسیایی کاراته از 28 آذر الی یک دی ماه در آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2012

به "کاتارو های اعزامی به مسابقات رده های سنی پایه قهرمانی آسیا معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاتارو های اعزامی به مسابقات رده های سنی پایه قهرمانی آسیا معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید