کاهش شانس یوونتوس برای خرید موراتا با شروط سخت اتلتیکومادرید

به گزارش تور ایران، کوشش تیم فوتبال یوونتوس برای به خدمت دریافت آلوارو موراتا از اتلتیکومادرید با شروط سختی که این تیم مشخص نموده ممکن است نافرجام بماند.

کاهش شانس یوونتوس برای خرید موراتا با شروط سخت اتلتیکومادرید

به گزارش خبرنگاران، نشریه مارکای اسپانیا مدعی شد که باشگاه اتلتیکومادرید پیشنهاد 50 میلیون یورویی یوونتوس برای به خدمت دریافت آلوارو موارتا را رد نموده است.

در حالی که بیشتر رسانه ها از لوئیس سوارس مهاجم بارسلونا به عنوان مهاجم جدید یوونتوس یاد می نمایند، مارکا ادعا نموده که آندره آ پیرلو سرمربی جدید بانوی پیر شخصاً خواستار جذب بازیکنی است که در فصل 15-2014 کنارش بازی می کرد.

در همین حال از گوشه و کنار هم خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه موراتا از شرایط خود در مادرید ناراضی است و از سرمربی اش دیه گو سیمئونه خواسته که اجازه دهد او تابستان سال جاری از اتلتیکو جدا گردد. با این حال اتلتیکومادرید قصد ندارد مهاجم اسپانیایی خود را بفروشد، مهاجمی که به تازگی او را در ازای 63 میلیون یورو از چلسی خرید.

موراتا ماه ژانویه سال 2019 با قراردادی قرضی به مبلغ 7 میلیون یورو از چلسی به اتلتیکومادرید پیوست که این قرارداد دارای بند خرید اجباری به مبلغ 56 میلیون یورو بود و اتلتیکو مادرید این تابستان سال جاری از این بند استفاده کرد.

بند فسخ قرارداد موراتا با اتلتیکومادرید 150 میلیون یورو است و طبق گزارش مارکا این باشگاه به یوونتوس گفته برای خرید موراتا یا باید این رقم را بپردازد یا اینکه پیشنهادش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ادین ژکو مهاجم بوسنیایی رم و سوارس مهاجم اروگوئه ای بارسلونا دیگر گزینه های یوونتوس هستند که برای پیوستن هر دوی آنها به بیانکونری موانعی وجود دارد. رم به دلیل پیدا نکردن مهاجمی جدید حاضر به فروش ژکو نیست و سوارس به دلیل نداشتن گذرنامه ایتالیایی ممکن است از پیوستن به یوونتوس باز ماند. در حال حاضر سهمیه یوونتوس برای داشتن بازیکنان غیراروپایی پر شده و به همین دلیل سوارس باید تابعیت اروپایی داشته باشد تا بتواند در ترکیب اصلی قهرمان فصل گذشته سری A قرار بگیرد.

همسر سوارس، صوفیا بالبی اجداد ایتالیایی دارد و به همین دلیل شرایط برای صدور گذرنامه ایتالیایی برای او و همسرش فراهم است اما فرایند اداری این کار ممکن است طولانی تر از مهلتی باشد که یوونتوس برای جذب او دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1353

به "کاهش شانس یوونتوس برای خرید موراتا با شروط سخت اتلتیکومادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش شانس یوونتوس برای خرید موراتا با شروط سخت اتلتیکومادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید