افتتاح 6 پروژه صنعت برق در 2 استان یزد و کرمان

به گزارش تور ایران، 6 پروژه صنعت برق در دو استان یزد و کرمان با اعتبار 240 میلیارد تومان، همزمان با هفته سی و هفتم پویش #هرهفته-الف-ب-ایران با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

افتتاح 6 پروژه صنعت برق در 2 استان یزد و کرمان

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از وزارت نیرو، از مجموع 6 پروژه تأمین برق افتتاح شده، دو پروژه در استان کرمان و چهار پروژه در استان یزد است که صبح امروز سه شنبه با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو به صورت ویدئوکنفرانسی به بهره برداری رسید.

بر این اساس، نیروگاه مقیاس کوچک 6 مگاواتی کیانیرو و پروژه برق رسانی به 11 روستا در استان کرمان به منظور تحت پوشش قراردادن 128 خانوار با 42.9 میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد.

همچنین در استان یزد نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی اردکان (چادرملو)، توسعه ترانس دوم 63.20 کیلوولت سرو اردکان، اصلاح و بهینه سازی و تعمیرات اساسی پست ها و خطوط انتقال و فوق توزیع و برق رسانی به 6 روستا با جمعیت 138 خانوار در مجموع با سرمایه گذاری 196.9 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

تأمین برق پایدار، بهبود کیفیت برق مشترکان، کاهش تلفات برق، تأمین برق متقاضیان صنعتی، ایجاد اشتغال در بخش صنایع پایین دستی پست و کاهش خاموشی ها از جمله اهداف پروژه های صنعت برق در دو استان کرمان و یزد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1584

به "افتتاح 6 پروژه صنعت برق در 2 استان یزد و کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 6 پروژه صنعت برق در 2 استان یزد و کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید