افق کوروش، برنده تندیس سیمین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور

به گزارش تور ایران، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شرکت برگزیده و برنده تندیس سیمین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور کشور شد.

افق کوروش، برنده تندیس سیمین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور که روز سه شنبه 7 دی ماه برگزار گردید این شرکت در میان شرکت های حاضر در جشنواره، پس از ارزیابی و اعتبارسنجی به وسیله هیئت داوران به عنوان شرکت جوابگو و مسئولیت پذیر در حوزه سلامت کشور برگزیده و پیروز به دریافت تندیس سیمین این جشنواره شد.

چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور که با هدف بهبود و توسعه مستمر فرآیندهای سلامت محور در صنعت و خدمات کشور و با پایش، رتبه بندی، اعتباربخشی و تشویق مجموعه های برتر و سازمان های متعهد به موضوع سلامت و معرفی آخرین دستاوردهای واحدهای سلامت محور برگزار گردیده است، ارتقای سطح آگاهی، نگرش و فرهنگ استفاده از محصولات و خدمات سلامت محور و بعلاوه فراهم آوردن زمینه حضور گسترده صاحبان صنایع در بازارهای بین المللی و انعکاس مفهوم صنعت سلامت محور در سیاست های کلان کشور را مورد نظر قرار داده است.

لازم به ذکر است شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، متعلق به بخش خصوصی است و با بیش از سه هزار شعبه فروشگاهی بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران به شمار می رود.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2097

به "افق کوروش، برنده تندیس سیمین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افق کوروش، برنده تندیس سیمین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید