حسگر آمازون مچ سارقان نامه را می گیرد

به گزارش تور ایران، شرکت آمازون حسگری ساخته که به در صندوق پستی می چسبد و از دزدی بسته ها و نامه های افراد جلوگیری می کند.

حسگر آمازون مچ سارقان نامه را می گیرد

سرویس پست آمریکا روزانه 187.7 میلیون بسته پستی و نامه را جابه جا می کند. ارسال این تعداد بسته پستی و نامه، فرصت ایده آلی برای سارقان است تا هویت افراد را سرقت کنند.

به همین دلیل آمازون یک حسگر جدید طراحی کرده که داخل صندوق پستی قرار می گیرد و هنگامیکه در آن باز یا بسته می شود، به کاربر هشدار می دهد. به این ترتیب نامه ها و بسته های پستی افراد را از خطر سرقت در امان نگه می دارد.

این حسگر جدید میل باکس سنسور (Mailbox Sensor) با اپلیکیشن رینگ یکپارچه می شود و پیام هشدار برای کاربران ارسال می کند. علاوه بر آن حسگر مذکور مجهز به دوربینی است که هنگام باز شدن درصندوق پستی فعال می شود.

میل باکس سنسور که با قیمت 30 دلار عرضه می شود دارای یک دوربین است و پس از اتصال به در صندوق پستی با هر بار باز و بسته شدن آن روشن می شود.

این حسگر نیز با اتکا به فناوری سایدواک آمازون ساخته شده تا به شبکه وای فای متصل شود. این فناوری برای گسترش استفاده از وای فای در حسگرها، چراغ های هوشمند و دستگاه های هوشمند و کم مصرف دیگر است که در خانه نصب می شوند. کاربران با کمک این فناوری می توانند دستگاه های هوشمند را در هر نقطه ای ملک خود (حتی مکانی که سیگنال های بلوتوث و وای فای را دریافت نمی کند)، قرار دهند و از آنها استفاده کنند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1374

به "حسگر آمازون مچ سارقان نامه را می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسگر آمازون مچ سارقان نامه را می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید